Grant z programu PO WER

Flag Pins Poland SpainGrant z programu PO WER na realizację mobilności ponadnarodowej uczniów w ramach projektu "POCIĄG DO POCIĄGÓW" w roku szkolnym 2021/22

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała grant w wyniku III konkursu wniosków do programu PO WER o dofinansowanie mobilności ponadnarodowej uczniów. W ramach tego grantu 20 uczniów z naszej szkoły po gruntownym przygotowaniu językowo-kulturowym pod opieką nauczycieli pojedzie na tydzień do Hiszpanii. Naszą szkołą partnerską jest IES Ildefonso Serrano z miejscowości Segura de Leon w prowincji Badajoz, region Estremadura.

Nasi uczniowie będą tam chodzili do szkoły wraz ze swoimi hiszpańskimi kolegami i koleżankami, nawiązywali znajomości z partnerami z Segury i poznawali ich codzienne życie. Do programu mogą przystąpić uczniowie klas ósmych (z uwagi na wiek naszych partnerów, nie mogą to być uczniowie młodsi).

school

REKRUTACJA:

Do programu mogą przystąpić tylko osoby zgłoszone przez swoich rodziców w okresie 30 września - 11 października poprzez przesłanie wiadomości Librusowej do koordynatora projektu (p. Skarbek), a ponieważ zgłoszenie wymaga dopełnienia kilku formalności i wypełnienia stosownych dokumentów oraz spełnienia pewnych warunków, prosimy o uważne przeczytanie regulaminu  rekrutacji zamieszczonego poniżej.

Komisja regulaminowa:

p. Marzanna Rymsza Leociak

p. Joanna Skarbek

p. Anna Kulinicz Walczak

p. Michał Gwardyś

p. Teresa Zawadzka

Początek roku szkolnego 2021/2022

20210811 133415Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na uroczystą mszę świętą w kościele pod wezwaniem św. Michała Archanioła przy ul.Puławskiej

Msza rozpocznie się o 10.00 w środę 1 września.

Prosimy o założenie maseczek i zdezynfekowanie rąk przy wchodzeniu do kościoła. Msza będzie transmitowana dla tych z Państwa, którzy nie będą uczestniczyli w nabożeństwie osobiście.

Link do transmisji https://liblink.pl/dew44Cdyw4 jest dostępny na stronie parafii.

Po mszy dzieci spotkają się w swoich salach z Wychowawczyniami i Wychowawcami.
Na spotkanie z dzieckiem zapraszamy jednego opiekuna, prosimy również o założenie maseczki, jeśli spotkanie będzie się odbywało w sali lekcyjnej.
1 września nie ma lekcji ani zajęć opiekuńczych dla dzieci - rozpoczną się one w czwartek 2 września.

W imieniu Nauczycieli i Pracowników Szkoły
Marzanna Rymsza-Leociak, dyrektor