126the move

Film "Twój Vincent" (Loving Vincent) w reżyserii Doroty Kobieli i Hugh Welchmana wzbudził nasze zainteresowanie i bardzo chcielismy go zobaczyć.

 

Udało się nam zaprosić na seans całą klasę - poniżej znajdziecie kilka refleksji na temat filmu - sami zadecydujcie, czy Wy też chcecie pójść go obejrzeć.

 

Większości uczniów film się podobał:

 

Film ten to najlepszy film o czymś ważnym. Polecam ten film każdemu, kto lubi filmy o poważnych tematach.

Mateusz

Według mnie film był interesujący, były w nim piękne obrazy van Gogha. Chciałabym być na tym filmie jeszcze raz, ponieważ jest to film, który może się nigdy nie znudzić.

Lena

Bardzo ładna muzyka. Rysunki w stylu van Gogha – pomysł świetny, można się dowiedzieć naprawdę dużo na temat jego życia o tym, jakie trudne je miał.
Ogólnie film mi się bardzo podobał.

Basia

Film „Twój Vincent” opowiada o życiu znanego artysty, był ciekawie opowiedziany. Film bardzo staranny, fabuła raczej drugorzędna…

Pola

Film pod tytułem „Twój Vincent” podobał mi się, gdyż w całości był namalowany. Dobry był też pomysł z myślami na biało-czarno.

Piotrek

 Podobał mi się, bo miał wątek kryminalny.

Staś

Chciałabym obejrzeć ten film jeszcze raz, ponieważ był ciekawy, lecz momentami obrzydliwy…

Karola

 

Na niektórych nie zrobił wielkiego wrażenia.

Fajny pomysł na film, ale słaba fabuła.

Janeczek

Film jak film.

Rysiek

 

Ale innym podobał się niezwykle!

 

Widziałam ten film już dwa razy i w obydwu przypadkach bardzo mi się podobał. Fabuła filmu była wciągająca i pomysłowa, ale to sam pomysł z ożywieniem obrazów van Gogha był doskonały i uważam, że gdyby nie był to film animowany (w ten sposób), oglądałoby się go zupełnie inaczej.

Marysia

Film „Twój Vincent”, na który poszłam z klasą, był animowany. Był to najlepszy animowany film, na którym byłam. Można poznać, oglądając ten film, teorie (dotyczące) samobójstwa Vincenta van Gogha. Bardzo polecam wszystkim, którzy lubią oglądać obrazy.

Marta

 

Film był ciekawy, podobał mi się. Większość filmów jest o życiu, ten był trudny, bo opowiadał o samobójstwie. Chciałabym go obejrzeć jeszcze kiedyś, ale dopiero za jakiś czas…

Zosia

 

Film „Twój Vincent” był bardzo wzruszający. To była historia o „wariacie”, który okazał się artystą. Ten film to jedna wielka zagadka. Gdzie jest Theo? Kim był Vincent? Gdzie żył? Dlaczego umarł?
Chętnie zobaczyłabym go jeszcze raz i przeżyła tę historię na nowo.

Jagoda

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej