Drodzy Rodzice!

W okolicach naszej szkoły prowadzone są roboty drogowe, związane z remontem ulicy Puławskiej. Puławska - w stronę Piaseczna - jest zamknięta od ulicy Racławickiej. Cały ruch jest skierowany Racławicką do Kazimierzowskiej; Kazimierzowska jest teraz jednokierunkowa i można nią jeździć tylko w kierunku Ursynowa; bardzo trudno jest też jeździć Dolną w stronę Racławickiej.

Do szkoły lepiej dojeżdżać od strony Alej Niepodległości - można skręcić w Racławicką lub inną ulicę w okolicach naszej szkoły. Bardzo trudno znaleźć miejsce do parkowania!

Pamiętajcie Państwo o tym, planując dowożenie dziecka do szkoły na 8.15.

Marzanna Rymsza-Leociak

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej