Witow 2010 001Gratulujemy reprezentacji naszej szkoły podstawowej i gimnazjum startującej w tegorocznych Zawodach. Przez cały czas trwania Igrzysk zawodnicy byli bardzo zajęci. Oprócz uczestniczenia w oficjalnych ceremoniach, brania udziału w zawodach i codziennego doskonalenia narciarskich umiejętności pod okiem instruktorek p. Justyny i p. Pauli musięli znaleźć czas na wycieczki górskie (byliśmy na Kalatówkach i na Ornaku) i naukę. By poznać kulturę, tradycje i muzykę Podhala, pojechaliśmy na wieczorną prelekcję do izby regionalnej p. W. Gąsienicy w Murzasichlu.

Wszyscy bardzo ambitnie uczestniczyli w sportowej rywalizacji. Każdy z zawodników mógł liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek z drużyny. Reprezentanci naszej szkoły rywalizowali w czterech konkurencjach: jeździe szybkiej na łyżwach, slalomie gigancie, slalomie snowboardowym i biegach narciarskich, zajmując wysokie miejsca. Najlepsze wyniki osiągnęli:

Aleksandra Reiff 74 p. (7 msc. w slalomie g., 7 msc. włyżwiarstwie szybk.) na 72 zawodniczki. Witow 2010 009
Ignacy Nowina-Witkowski 66 p. (4 mcs. w slalomie g.) na 82 zawodników.
Alicja Kondej 62 p. (4 msc. w łyżwiarstwie szybk.) na 53 zawodniczki.
Jan Reiff 45 p.
Jeremi Demiańczuk 40 p. (5 msc.w łyżwiarstwie szybk.) na 77 zawodników.
Łącznie szkoła podstawowa uzyskała 291 pkt. zajmując w klasyfikacji generalnej 16 msc.

Dla gimnazjum najwięcej punktów zdobyli:

Kuba Paluszyński i Hela Stiasny.

W klasyfikacji generalnej gimnazjum zajęło 18 msc. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zawodnikom. Do zobaczenia za rok!!!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Justyna Trząska i Paulina Jurek

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej