2019 10 22 unihokej dziewczyny 00122.10.2019r. Nasze dziewczęta WYGRYWAJĄ grupę!!

W Szkole Podstawowej nr 85 rozegraliśmy dwa zwycięskie mecze. Pierwszy ze SP 271 zakończył się wynikiem 4:0, drugi ze SP 115 wygraliśmy 2:0. Jako najlepsza drużyna grupy D, awansowaliśmy do półfinałów. 

 

 

 

 

Reprezentacja szkoły - dzień I:


1. Ala Łodko - atak
2. Hela Salak - atak
3. Jagoda Fijałkowska - środek
4. Hania Litwin - obrona
5. Zosia Smyrgała - obrona
6. Iga Rudnik - obrona
7. Sonia Slezkin - bramkarka 

Kolejnego dnia przed naszymi dziewczętami arcytrudne zadanie. Po pierwsze, od razu trafiamy na absolutnego leadera, wielokrotnego mistrza Warszawy i organizatora tych zawodów - SP 85, po drugie część naszej  wyjściowej drużyny pisała  ważne konkursy przedmiotowe lub była na koncercie, zatem drugiego dnia grała prawie nowa drużyna, stworzona w ostatniej chwili. 

SP 85 to wielokrotni mistrzowie nie tylko dzielnicy, ale i Warszawy. Szkoła unihokejowa! W pierwszej połowie dzielnie dotrzymywaliśmy kroku i również z naszej strony zdarzały się dobre okazje.Ostatecznie mecz zakończył się przegraną wynikiem 0:4. Zatem kończymy turniej na miejscach 4-6.

Najważniejsze, że dograliśmy to do końca. Wygranych meczy nam nikt już nie zabierze, a w tym roku pokazaliśmy naprawdę dobrą grę. Był to bez wątpienia nasz najlepszy udział w zawodach unihokeja.

Reprezentacja dzień II:

1. Ala Łodko - atak
2. Zosia Smyrgała - atak
3. Hania Niemyjska - środek
4. Karolina Mmereole - obrona
5. Oliwka Staszków - obrona
6. Sonia Slezkin - bramkarka

 

 

 

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej