Dość tego kulturalnego bezruchu!! Zaczynamy czwarty sezon łazikowania! 

Już teraz można pouczestniczyć - na przykład w takich inicjatywach: 
  • PIKNIK TEATRU POWSZECHNEGO - dziś (w sobotę - 24 sierpnia 2013) od 11 do 22 będzie się dużo działo pod Teatrem Powszechnym (w razie deszczu - w środku) ZA DARMO!! Można też kupić bilety na spektakle TP, potańczyć, poprzebierać się teatralnie, otrzeć się (może nawet dosłownie) o Edytę Olszówkę, Kazimierza Kaczora i innych aktorów, pobawić się w speed date i wziąć udział w prawdziwej praskiej POTAŃCÓWCE - kapelusze i krawaty. (Kiedy ostatnio byliście na potańcówce??) link do programu: http://www.powszechny.com/aktualnosci/otwieramy-sie-na-nowy-sezon-i-spotykamy-na-pikniku-pod-teatrem.html?ref_page=controller,index,action,index . DLA KOGO? Dla osób w każdym wieku - o różnych porach.
 
  • ARTPARK - codziennie w Parku Rydza Śmigłego można wziąć udział w działaniu artystycznym lub być po prostu widzem . TEŻ ZA DARMO!! Na przykład dziś będzie koncert poezji śpiewanej, a innym razem pokaz taneczny , w niedzielę teatrzyk dla dzieci - przed południem. link do programu: http://dks.art.pl/index.php?p=artpark&page=0&action=&f=6&s=artpark_program  , DLA KOGO? Dla osób w każdym wieku o różnych porach.
 
A teraz propozycje wyjść - decyzja już, płatność zaraz na początku września. 
 
  • LISTY NA WYCZERPANYM PAPIERZE - Teatr Polski - mam rezerwację na 24 września - wtorek - 19:30.
Ten spektakl jest oparty na listach AGNIESZKI OSIECKIEJ I JEREMIEGO PRZYBORY z piosenkami w wykonaniu świetnych aktorów. To ciepły i piękny wieczór - niezależnie od pogody.
Cena: 40 zł normalny / 32 zł ulgowy (płatność do 6 września) DLA KOGO? Spektakl rodzinny, najlepiej dla rodziców z młodzieżą (nawet tą młodszą).
 
  • KARNAWAŁ CZYLI PIERWSZA ŻONA ADAMA - (SŁ. MROŻEK) - Teatr Polski , 5 października 2013 - sobota - godz. 16:30 ; 
"Akcja dramatu rozgrywa się prawdopodobnie w rajskim ogrodzie, dokładnie 22 czerwca. Pogoda jest piękna. Szatan jak zwykł to czynić od początku Stworzenia, majstruje przy losach człowieka. W upalną, czerwcową noc Lilith - mistyczna pierwsza kobieta - ponownie uwodzi Adama... W "Karnawale..." można odnaleźć elementy wodewilu i misterium, poważny ton dramatu współistnieje bowiem z charakterystycznym dla Mrożka poczuciem humoru."
Obsada: m in. Teleszyński, Cyrwus, R. Królikowski 
Cena 40 zł normalny / 32 zł ulgowy (płatność do 6 września) DLA KOGO? Dla dorosłych i młodzieży. 
 
  • DIABŁY Z LOUDUN - OPERA Krzysztofa Pendereckiego - 4 października (piątek) godz. 19:00 TEATR WIELKI.
To opera - muzyka Pendereckiego, libretto na podstawie Huxleya. Polska, wielka, współczesna, poważna MUZYKA (każdy z tych przymiotników ma swój ciężar). Są jeszcze miejsca - np. II balkon po 50 zł. Będę jeszcze polowała na III balkon, bo może kosztować np 31 - 25 zł. Ale decyzję trzeba podjąć szybko! DLA KOGO? Dla dorosłych i młodzieży. 
 
  • TAŃCZYMY BACHA - wieczór baletowy w Teatrze Wielkim - 12 lub 13 października (sb-nd) - 
Dla wielbicieli baletu i wspaniałego J.S.Bacha - bilety są jeszcze np. po 66 zł amfiteatr, albo II balkon po 40 zł. Mogą też być lepsze = droższe miejsca. Jak zwykle będę polowała na III balkon (najtaniej) ale nie wiadomo, czy będą bilety. DLA KOGO? Dla dorosłych i młodzieży. 
 
TO NIE WSZYSTKO!! To tylko pierwsze propozycje. Chcesz się z nami wybrać do teatru? Napisz: klub.teatralny@tlen.pl
 
Łazik teatralny
Joanna Jedlińska

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej