Zapraszamy do wstąpienia do klubu!

Wystarczy do nas napisać: klub.teatralny@o2.pl

(klik!) ZASADY DZIAŁANIA

KLUBU ŁAZIKÓW TEATRALNYCH (klik!)

Polub nas na FACEBOOKU!

 

  PONIŻEJ ZNAJDĄ PAŃSTWO ARCHIWALNE WIADOMOŚCI.
ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ O AKTUALNE DZIAŁANIA KLUBU ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO!

ŁAUMA

laumaSPEKTAKL DLA CAŁEJ RODZINY

MIEJSCE:  Teatr Studio
TYTUŁ: "ŁAUMA. BAJKA ZBYT STRASZNA DLA DOROSŁYCH" 
Autor: Kaerel
Reż: Rafał Samborski
Muzyka (na żywo): Igor Przebindowski
Czas trwania: 60 min.
Cena: 25 zł
ŁAUMA to teatralna adaptacja komiksu nie tylko dla dzieci. Rodzice Dorotki decydują się porzucić zgiełk wielkiego miasta i wracają na rodzinną Suwalszczyznę. Tam dziewczynka odkrywa tajemniczy świat prasłowiańskich stworów. Niezwykła przyjaźń staje się początkiem wielkiej przygody, która trzyma w napięciu do samego końca. Kim jest Łauma i dlaczego budzi strach w najodważniejszych? Przyjdź i przekonaj się sam! Spektakl adresowany do widzów w każdym wieku po 7 r.ż.

Jeśli chcecie Państwo się wybrać, proszę sie zgłosić jak najszybciej do mnie - a ja spróbuję zarezerwować bilety. Piszcie do mnie na adres: klub.teatralny@tlen.pl  albo "smsujcie" : 514634055Joanna Jedlińska


 

 

Klub Łazików proponuje Teatr Telewizji w kwietniu 2013

TEATR ZA DARMO,
CZYLI CO W KWIETNIU MOŻNA ZOBACZYĆ W TEATRZE TELEWIZJI.

Proszę Państwa, ponieważ nieszczęśliwie zmieniono układ strony internetowej Teatru Telewizji na nowocześniejszy "timeline" (zamiast starego dobrego "kalendarium") teraz niemożliwością jest zdobycie informacji na cały miesiąc na temat tego co planuje sie dla teatru telewizji. To czego mi się udało dowiedzieć wypisałam poniżej. Nie jest to lista kompletna ponieważ brakuje spektakli z okolic końca miesiąca. Ale jak tylko się pojawią – uzupełnię i będę dosyłać. Na razie OTO co teatralnego można zobaczyć we własnym domu:

 •  9 kwietnia (wtorek) - CZAJKA- TVP KULTURA - 20:20 sztuka Antona Czechowa, (grają: Joanna Szczepkowska, Halina Łabonarska, Olga Sawicka, Iga Cembrzyńska, Olgierd Łukaszewicz, Jan Frycz, Zbigniew Zapasiewicz, Henryk Machalica, Piotr Machalica, Gustaw Lutkiewicz )
 • 15 kwietnia (poniedziałek) – ROZMOWY Z KATEM – TVP 1 – 20:20 - niezwykły spektakl – scena faktu – relacja z rozmów więziennych z Jurgenem Stroopem – "likwidatorem" warszawskiego Getta (w tej roli Piotr Fronczewski) - spektakl w reż. Macieja Englerta (obsada: Andrzej Zieliński, Piotr Fronczewski, Sławomir Orzechowski, Marek Kasprzyk, Maciej Wojdyła, Grzegorz Wojdon, Zbigniew Suszyński, Danuta Szaflarska, Andrzej Niemirski, Marcin Jędrzejewski ).
 • 16 kwietnia (wtorek) – UCIEKŁA MI PRZEPIÓRECZKA – TVP KULTURA – 20:20 – klasyk Stefana Żeromskiego w reż. Agnieszki Glińskiej - (obsada: Jan Englert, Krystyna Janda, Dorota Landowska, Mariusz Benoit, Igor Przegrodzki, Włodzimierz Press, Piotr Kozłowski, Bogdan Misiewicz, Leszek Teleszyński, Henryk Bista )
 • 22 kwietnia (poniedziałek) - TRZY RAZY FREDRO - PREMIERA!! - TVP 1 - 20:20 – Trzy jednoaktówki Aleksandra Fredry w jednym spektaklu :"Świeczka zgasła" w reżyserii Jerzego Stuhra, "Zrzędność i przekora" w interpretacji Mikołaja Grabowskiego oraz "Nikt mnie nie zna" w reżyserii Jana Englerta. Doborowa obsada!!

   

Teatr telewizji przeżywa swój renesans i mam nadzieję, że zechcą Państwo w nim uczestniczyć :) Wystarczy telewizor!


 

Teatr Telewizji - marzec/kwiecień 2013

TEATR ZA DARMO,
CZYLI CO W KWIETNIU MOŻNA ZOBACZYĆ W TEATRZE TELEWIZJI.
Proszę Państwa, ponieważ nieszczęśliwie zmieniono układ strony internetowej Teatru Telewizji na nowocześniejszy "timeline" (zamiast starego dobrego "kalendarium") teraz niemożliwością jest zdobycie informacji na cały miesiąc na temat tego co planuje sie dla teatru telewizji. To czego mi się udało dowiedzieć wypisałam poniżej. Nie jest to lista kompletna ponieważ brakuje spektakli z okolic 15 IV i z końca miesiąca. Ale jak tylko się pojawią – uzupełnię i bedę dosyłać. Na razie OTO co teatralnego można zobaczyć we własnym domu:
 

 • 31 marca (niedziela) – NEXT EX – TVP KULTURA – GODZ. 18:00 - komedia Juliusza Machulskiego ze świetną obsadą (J. Englert, A. Seniuk, M. Zajączkowska, K. Stelmaszyk, J. Firewicz, J. Rosnowska). Jest zabawna i dobrze zagrana. Polecam:)
 • 1 kwietnia (poniedziałek) – KABARET HRABI – SAVOIR VIVRE – świetny program kabaretowy – TVP2 godz. 18:50 – gorąco polecam , znakomity kabaret Hrabi powstał po legendarnym już zielonogórskim kabarecie POTEM. W obecnym skladzie zobaczycie nieprzeciętnie utalentowaną Joannę Kołaczkowską i charakterystycznego Dariusza Kamysa oraz nowszych członków zespołu.
 • 2 kwietnia (wtorek) – DUSZYCZKA w TVP KULTURA o 20:20. na podstawie T. Różewicza (obsada świetna:Jan Englert, Anna Chodakowska, Beata Fudalej, Anna Gryszkówna, Anna Ułas, Magdalena Warzecha, Waldemar Kownacki, Roman Ziobro) – spektakl Teatru Narodowego.
 • 9 kwietnia (wtorek) - CZAJKA- TVP KULTURA - 20:20 sztuka Antonina Czechowa, (grają: Joanna Szczepkowska, Halina Łabonarska, Olga Sawicka, Iga Cembrzyńska, Olgierd Łukaszewicz, Jan Frycz, Zbigniew Zapasiewicz, Henryk Machalica, Piotr Machalica, Gustaw Lutkiewicz )
 • 22 kwietnia (poniedziałek) - TRZY RAZY FREDRO - PREMIERA!! - TVP 1 - 20:20 – Trzy jednoaktówki Aleksandra Fredry w jednym spektaklu :"Świeczka zgasła" w reżyserii Jerzego Stuhra, "Zrzędność i przekora" w interpretacji Mikołaja Grabowskiego oraz "Nikt mnie nie zna" w reżyserii Jana Englerta. Doborowa obsada!!

Teatr telewizji przeżywa swój renesans i mam nadzieję, że zechcą Państwo w nim uczestniczyć :) Wystarczy telewizor!

Powyższe spektakle domowe oraz pełny program wyjść teatralnych znajduje się także na Facebooku w Klubie Łazików Teatralnych (link: http://www.facebook.com/groups/138101272923280/events/ ). Jeśli macie konto na Facebooku zachęcam do polubienia naszej strony Facebookowej.

 

Joanna Jedlińska


 

W MARCU – KWIETNIU – MAJU 2013

KLUB ŁAZIKÓW TEATRALNYCH

W MARCU – KWIETNIU – MAJU

Poniższe listy przedstawiają spektakle, na które członkowie Klubu poszli i pójdą w marcu i kolejnych miesiącach (do końca roku). Zachęcam do przeczytania, abyście Państwo mogli się zapoznać z całą różnorodnością naszych propozycji. Informacja ta podzielona jest na dwie części: napierw lista spekatkli na które NIE MOŻNA SIĘ JUŻ ZAPISAĆ, a następnie lista tych, na które MOŻNA SIE ZAPISAĆ (choć w niektórych przypadkach to już ostatnia chwila). Proszę jednak nie myśleć, że to już wszystko. Poniższe listy zawierają tytuły, które trzeba było rezerwować z dużym wyprzedzeniem (nawet półrocznym). Przed końcem sezonu pojawią się jeszcze propozycje na nieco krótszy termin, a nawet oferty "last minute". Będę je sukcesywnie przesyłała mailowo.

LISTA SPEKTAKLI NA KTÓRE NIE MOŻNA SIĘ JUŻ DOPISAĆ:

 

 • dla dzieci - KOZIOŁEK MATOŁEK - 10 marca - Teatr na Woli (było 8 osób)

 • dla dorosłych i młodzieży - MÓJ PRZYJACIEL HARVEY - 13 marca - Teatr Kwadrat (było 19 osób)

 • balet - SEN NOCY LETNIEJ - premiera - 15 marca - Teatr wielki (było 9 osób)

 • dla dzieci - EMIL Z LONNEBERGII - 16 marca, sobota  - TEATR BAJ - godz. 11:00 (na podstawie powieści ASTRID LINDGREN) dla dzieci w wieku 5+ , wesoły i dynamiczny spektakl. (było 11 osób)

 • dla dorosłych i młodzieży - OŻENEK - 17 marca - Teatr Studio (idą 33 osoby) biletów brak

 • balet - SEN NOCY LETNIEJ - 19 marca - Teatr Wielki (idzie 11 osób) biletów brak

 • dla dorosłych i młodzieży - 32 OMDLENIA - 20 marca - Teatr Polonia (idzie 11 osób) biletów brak

 • dla dorosłych i starszej młodzieży - DZIENNIKI - Gombrowicza - 22 marca - Teatr IMKA (świetna obsada: Cielecka, Peszek, Adamczyk, Bielska i in.) idzie 40 osób

 • opera TURANDOT - 26 marca - TEATR WIELKI - (idą 4 osoby) biletów brak 

 • opera HALKA - 7 kwietnia - TEATR WIELKI - (idą 22 osoby) biletów brak

 • opera LATAJĄCY HOLENDER - 31 maja - Teatr wielki (10 osób idzie) brak biletów

 • opera - SŁOWIK - 5 maja godz. 12:00 - Teatr Wielki – idą 2 osoby

 • opera - SŁOWIK - 7 maja - godz. 18:00 - Teatr Wielki – idzie 10 osób

Bilety na POWYŻSZE SPEKTAKLE zostały już przeze mnie wykupione zgodnie z zamówieniem Klubowiczów. 

 

LISTA SPEKTAKLI NA KTÓRE MOŻNA JESZCZE SIĘ ZGŁOSIĆ (proszę zwrócić uwagę na termin zgłoszeń i płatności):

 • dla dorosłych i młodzieży – PARADYPotockiego – 24 marca (niedz) godz. 19:00 - Teatr Polski – cena 25 zł (płatne do 19 marca)

 • dla dorosłych i większych dzieci - ŚLUBY PANIEŃSKIE - 18 kwietnia - Teatr Narodowy (świetna obsada i ciekawa kameralna realizacja, Englert, Baar, Małecki, Hycnar, Soliman) cena 70 / 60 zł - płatne do 20 marca.

 • dla dorosłych i młodzieży - ZEMSTA - 20 kwietnia - sobota 19:30 - OCH Teatr - (świetna obsada, Żak, Zborowski, Piela, i genialny Papkin w wykonaniu Artura Barcisia) cena: 67,5 zł - płatne do 20 marca

 • dla dorosłych i młodzieży - OŻENEK - 28 kwietnia - Teatr Studio - (podobno świetna realizacja Iwana Wyrypajewa) - cena: 50 zł i 35 zł (ulg). - płatne do 20 marca

 

Zapraszam do zapisów.

Można się zapisywać mailowo : klub.teatralny@tlen.pl - oraz przez Facebook - KLUB ŁAZIKÓW TEATRALNYCH

pozdrawiam,
Joanna Jedlińska 

32 omdlenia - relacja

Witam,

Proszę sobie wyobrazić, że wczoraj udało mi się poza naszym harmonogramem wcisnąć się na spektakl "32 OMDLENIA" w Teatrze Polonia. Jest to spektakl rzadko grany (najwyżej 2 razy w miesiącu) więc jest oblegany nieprzeciętnie. Sam autor - Mistrz Antoni Czechow , w połączeniu z doskonałą obsadą - Jerzy Stuhr, Ignacy Gogolewski i oczywiście (jak to w teatrze Polonia) cudowna Krystyna Janda - wystarczy, żeby sala jest nabita do pełna. Bilety sprzedają się całkowicie już w pierwszym dniu sprzedaży. Dziś nie ma już ani jednego biletu na wrzesień ani na październik, a na listopad jeszcze nie sprzedają. Ci z Państwa którzy odezwali się do mnie w wakacje i zarezerwowali wyjście na "32 OMDLENIA" mają szczęście, bo ja dla nich już te bilety trzymam, jak to się mówi "w zębach".

Wczoraj poszłam wczesnym popołudniem do kasy teatru, żeby zapytać jak zdobywa się wejściówki których sprzedaż jest limitowana (tylko 40 szt, max po 2 na osobę). Okazało się, że już od 12:00 czekają tam zapaleńcy, którzy stworzyli "listę społeczną". Zostałam więc na miejscu i czekaliśmy kilka godzin (ja ponad 4 h, ale byli tacy co czekali 7h) żeby dostać wejściówki (wcale nie tanie - bo po 50 zł). Przypomniał mi się klimat lat 80-tych i kolejki po baleron, więc kiedy wyczytano moje nazwisko i mogłam podejść do kasy i zakupić upragnione wejściówki powiedziałam: "Dwa kilo proszę" :))) Jakie to dobre czasy, kiedy listę społeczną tworzą miłośnicy teatru, a nie pralki Frani albo amatorzy lodówek.

Siedzieliśmy na schodach i podłodze - było co prawda niewygodnie, ale tuż pod sceną, więc odbiór był znakomity. (Fotele w tym miejscu są po 150 zł). Nawet Janusz Gajos z małżonką nie dostali tych miejsc i też wchodzili na wejściówki. Na szczęście, aby nie urazić tak zacnego gościa nie kazali mu siedzieć na podłodze, tylko krzesełka dostawiono:))
SZTUKA LEKKA, ZABAWNA, można by powiedzieć PYSZNA:) Jest to zbiór trzech jednoaktówek (dwie przerwy), minimalna scenografia, troje znakomitych aktorów i bardzo udany wieczór. A że publiczność nie była "prowincjonalna, niewyrobiona, co tylko dwa razy do ukłonów wzywa" (cytat) owacje były na stojąco. 
Zachęcam i pozdrawiam,
Joanna Jedlińska

TEATR W DOMU - czyli jak się napawać za darmo

Witam po wakacjach,

Ogłaszam rozpoczęcie 3. roku działalności naszego KLUBU Łazików Teatralnych.
Mam nadzieję, że Państwo skorzystają w tym roku z propozycji wyjść. Już w sierpniu udało nam się wyjść na spektakl do OCH-Teatru na "Trzeba zabić starszą panią" (jeśli ktoś z Państwa chciałby, żeby zorganizować wyjście na ten spektakl w sezonie - proszę o sygnał).
Na sam początek proponuję Państwu wrzesień w domowym TEATRZE TELEWIZJI - jest tu sporo propozycji w TVP 1 jak i w TVP Kultura. Teatr telewizji wszedł na stałe w ramówkę TVP1 i jest w każdy poniedziałek o 20:20. Warto sprawdzać w programie co grają ponieważ oprócz produkcji historycznych w ostatnim roku pojawiły się hity ze scen polskich. W kilku przypadkach był to teatr na żywo.

OTO PROGRAM NA WRZESIEŃ:

3 września (pon) 20:20 - "Warszawa" - spektakl muzyczny wg. Strzeleckiego - plejada gwiazd - TVP 1
4 września (wt) 20:20 - "Zegarek" wg. Szaniawskiego (1961 r.) - (Opaliński / Łomnicki...) - TVP KULTURA
10 rześnia (pon) 20:20 - "W roli Boga" - wg Marka St Germaina - (Gajos / Ostałowska / Gniewkowska / Zieliński...) TVP 1
11 września (wt) 20:20 - "Świadkowie albo mała stabilizacja" wg Różewicza (1963 r.) - (Kucówna / Łapicki / Zapasiewicz / Wołłejko) - TVP KULTURA
17 września (pon) 20:20 - "Pielgrzymi" - wg Pruchniewskiego - plejada gwiazd - TVP 1 
18 września (wt) 20:20 - "Makbet" - wg Szekspira (1969 r.) - (Łomnicki / Zawadzka / Łapicki / Olbrychski) - TVP KULTURA
24 września (pon) 20:20 - "Trzy siostry" wg Czechowa - plejada gwiazd - premiera TVP 1

Jak widać warto rezerwować sobie fotel przed telewizorem (i pilota) w poniedziałki o 20:20 (TVP1) i we wtorki o 20:20 (TVP KULTURA). 

Odrębnym mailem przyślę propozycje wyjść na nadchodzące miesiące.
Pozdrawiam,
Joanna Jedlińska

Klub Łazików proponuje

KLUB ŁAZIKÓW TEATRALNYCH PROPONUJE W LUTYM 2012:

Można się zapisać na to co Państwa interesuje po prostu wysyłając mail na adres: klub.teatralny@tlen.pl z informacją ile biletów i na który spektakl. Proszę zwrócić uwagę, że niektóre terminy płatności są krótkie :)

A OTO LUTY W TEATRZE:

4 LUTEGO - SOBOTA, godz. 11:00 -> "KINO PALACE" - Teatr Lalka (znakomity spektakl dla dzieci od 6 r.ż. i dla całej rodziny, wprowadza w sztukę kina niemego)
Cena biletu: 30 zł (płatne do 2 II) ZGŁOSZENIA W TRYBIE PILNYM!! Wstępnie zarezerwowałam 20 biletów.

10 LUTEGO - PIĄTEK, godz. 19:00 -> "MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ" wg Zapolskiej (współczesna inscenizacja) Teatr Współczesny - polecamy dorosłym i młodzieży od 16 r.ż. - cena biletu 48 zł NORMALNY (płatne PILNIE do 3 lutego). (zarezerwowałam 20 biletów)

17 LUTEGO - PIĄTEK, godz. 19:00 -> "BÓG MORDU" - Teatr Ateneum - (Inscenizacja sztuki Yasminy Rezy - ta sama sztuka jest kanwą obecnie granego w kinach filmu Polańskiego pt. "Rzeź"). Spektakl dla widzów powyżej 16 r.ż. - cena biletu 50 zł (ZGŁOSZENIA PILNE!!) Mam rezerwację na 10 biletów.

19 LUTEGO - niedziela , godz. 19:30 - "EDUKACJA RITY" Teatr 6.Piętro - Spektakl raczej dla dorosłych i starszej młodzieży Rezerwację mam na 50 biletów, ale znaczna większość już zajęta. Zostało mi kilka po 80 zł) - muszę je wykupić do 1 lutego - więc proszę o pilne wpłaty na początku tygodnia.

22 LUTEGO, środa, godz. 19:00 "BALLADYNA" wg Słowackiego w Teatrze Narodowym - na spektakl wybierają się nasi gimnazjaliści, ale mam jeszcze kilka miejsc. Cena: 50 zł - Wielkie widowisko, doskonała rola tytułowa w wykonaniu ukraińskiej aktorki - WIKTORII GORODECKIEJ (ale także w obsadzie: Ścibakówna, Radziwiłłowicz, Hycnar), płatne do 9 lutego.)

29 LUTEGO, godz. 19:00 - "PORUCZNIK Z INISHMORE" Teatr Współczesny - spektakl od 18 lat. TYLKO DLA DOROSŁYCH. W roli głównej: Damian Damięcki (nagrodzony), Borys Szyc, Agnieszka Suchora... i inni).
Czarna komedia o terroryście. Mam rezerwację na 18 biletów po 48 zł, płatne do 3 lutego. PILNIE SIĘ ZGŁASZAJCIE!

3 MARCA, godz. 19:00 - "ŚWIĘTO WIOSNY" Teatr Wielki - wspaniałe widowisko baletowe do muzyki Igora Strawińskiego, W grudniu wykupiłam ponad 50 biletów i nie mam już wolnych. Można próbować zakupić je przez stronę internetową teatru, ale pewnie niewiele już zostało :) Na ten spektakl już nie przyjmuję zamówień.

PLANY NA MARZEC:

NOSFERATU wg Brama Stokera - Teatr Narodowy / Teatr Rozmaitości
ALLADYN (musical DISNEYOWSKI ) w Teatrze ROMA
SEN NOCY LETNIEJ wg Szekspira - Teatr Ateneum - Nowość!
I NIE BYŁO JUŻ NIKOGO wg Agathy Christie - Teatr Dramatyczny
WYZWOLENIE wg Wyspianskiego - Teatr Na Woli
TYMOTEUSZ WŚRÓD PTAKÓW - Teatr Baj
POŻARCIE KRÓLEWNY BLUETKI - Teatr Syrena
BIBLIA W SKRÓCONEJ WERSJI - Teatr Scena Współczesna

i in.
Na razie przyjmuję zamówienia tylko na luty i badam rynek.
Jeśli chodzi o pozostałe propozycje. Można zgłaszać swoje zainteresowanie, żebym wiedziała ile ewentualnie biletów rezerwować w przyszłości. Piszcie, zamawiajcie i wpisujcie się na listę KLUBU.
Zapraszamy!
Pozdrawiam i czekam na odzew :)

Joanna Jedlińska

KLUB ŁAZIKÓW TEATRALNYCH RUSZYŁ DO BOJU!

Odbyły się już pierwsze wyjścia do teatrów warszawskich w ramach Klubu na spektakle w ramach XV Korczakowskiego Festiwalu Teatrów dla Dzieci:

 • 1 X - 13 osób poszło do TEATRU BAJ na spektakl "PRAWDZIWE - NIEPRAWDZIWE" (dla dzieci małych)
 • 3 X - jedna z Mam poszła na spektakl "Traktat o Manekinach" do Teatru Lalka (dla młodzieży)
 • 4 X - 25 osób poszło do TEATRU LALKA na spektakl "ADIEU BENJAMIN!" (klasy 5t i 5m)
 • 7 X - 17 osób idzie do TEATRU LALKA na spektakl "Na Arce o Ósmej" (klasa 2 m)

Rozpoczęliśmy pełną parą, aby wykorzystać okazję jaką daje nam festiwal.
A co planujemy dalej?
Oto wyjścia zarezerwowane i częściowo już zakupione na zamówienie członków Klubu:

 • 8 X - 20 osób dorosłych idzie na spektakl "SZTUKA BEZ TYTUŁU" wg Czechowa, Teatr Współczesny
 • 19 X - 26 osób dorosłych i młodzieży idzie na "SKARPETKI OPUS 124" do Teatru Współczesnego
 • 29 X - 36 osób dorosłych i młodzieży idzie na sztukę "LORENZACCIO" do Teatru Narodowego (mam jeszcze 6 biletów)
 • 2 XI - 30 osób dorosłych i młodzieży idzie na sztukę "SZEKSPIR FOREVER" do Teatru Polskiego (mam jeszcze kilka biletów)
 • 13 XI - 26 osób dorosłych i młodzieży idzie na OPERĘ "TURANDOT" do Teatru Wielkiego
 • 25 XI - 20 osób dorosłych i młodzieży idzie na spektakl "CHORY Z UROJENIA" wg Moliera, do Teatru 6. Piętro

W planach (jeszcze nie sprecyzowanych jeśli chodzi o terminy) mamy także wyjścia:

 • na spektakl "WRONIEC" do Teatru Kamienica (grudzień)
 • na spektakl "NOSFERATU" do Teatru Rozmaitości (styczeń)
 • na spektakl "EDUKACJA RITY" do Teatru 6. Piętro (styczeń)

I to jeszcze nie wszystko.
Chcecie wiedzieć więcej? Chcecie chodzić z nami do teatru? Wystarczy napisać na adres: klub.teatralny@tlen.pl.

Do zobaczenia w teatrze!
Joanna Jedlińska

Inauguracja 2011/2012 - Klub Łazików Teatralnych

Witam Państwa,

niniejszym otwieram trzeci sezon (drugi rok) Klubu Łazików Teatralnych. Oto pierwsze w tym roku propozycje:

 • "SKARPETKI OPUS 124." - Teatr Współczesny – 19 października (środa) godz. 18:30 – (sztuka dwóch aktorów, Piotr Fronczewski i Wojciech Pszoniak), polecam dorosłym i młodzieży. Wstępnie zarezerwowałam 20 biletów, cena 60 zł (płatne do 6 października – proszę szybko się decydować)
 • "LORENZACCIO" wg Alfreda De Musset - Teatr Narodowy – 29 października (sobota), godz. 19:00 (w roli głównej Janusz Gajos i ogromna plejada postaci, bogactwo kostiumów i scenografii, polecam dorosłym i młodzieży) Wstępnie zarezerwowałam 40 biletów – w cenie ULGOWEJ 60 zł (!). Wpłaty do 15 października.
 • "SZEKSPIR FOREVER" – monodram Andrzeja Seweryna – Teatr Polski – 2 listopada (środa) godz.19:30. Sztuka właśnie przechodzi swoją premierę, więc trudno powiedzieć jakiej jest wartości, ale postaram się ją zobaczyć wcześniej żeby Państwu zarekomendować dla konkretnego widza. Cena biletu 60 zł (wstępnie zarezerowowałam 40 biletów) płatne gdzieś do połowy października (ale to jeszcze muszę potwierdzić).

Zasady zgłaszania się na spektakle są takie jak poprzednio - proszę napisać do mnie maila i podać, który spektakl i jaka liczba biletów. Resztę już poprowadzę.
Przymierzam się także do wyboru przedstawienia dla dzieci np. Świat Garmanna (teatr Baj) i in.
A czy ktoś z Państwa chciałby iść na CHOREGO Z UROJENIA - Moliera - teatr 6-te Piętro - w roli gł. Andrzej Grabowski?
Proszę o odzew osoby zainteresowane.

pozdrawiam,
Joanna Jedlińska - Klub Łazików Teatralnych

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej