1% podatku dla naszej szkoły

Stowarzyszenie Przymierze Rodzin
cel szczegółowy: dla SP nr 2 PR z Mokotowa

rozbudowa szkolaDrodzy Rodzice!

Już 6 maja ruszy budowa nowej szkoły! Rewelacyjnie zlokalizowany w sercu Mokotowa budynek, gotowe projekty przebudowy, odebrane pozwolenia, to ogromny sukces możliwy tylko dzięki zaangażowaniu wielu osób. Teraz czas na mobilizację każdego z nas - całej społeczności Rodziców.
Budowa to ogromny wydatek finansowy i my jako rodzice musimy stać się współodpowiedzialni za jej realizację.
Już TERAZ możesz sprawić by to wspólne marzenie zostało zrealizowane ! Do 6 maja zbieramy fundusz, który stanowiłyby wkład własny szkoły do kredytu na budowę.

Wpłaty można dokonać na konto Stowarzyszenia Przymierze Rodzin, które zostało otwarte dla celu rozbudowy szkoły:

STOWARZYSZENIE PRZYMIERZE RODZIN

NUMER KONTA: 54 1020 1185 0000 4702 0267 6740
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe - rozbudowa budynku na Mokotowie.
Informacje o zebranych kwotach będą publikowane co kilka dni na Librusie oraz na facebooku szkolnym.
Nie czekaj! Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała. Każde wsparcie się liczy.

Z poważaniem,
Przedstawiciele Rodziców z Komitetu Budowy Szkoły oraz Dyrekcja.

logo nowe 1

rozbudowa szkola