Plan Rekolekcji Wielkopostnych

Klasy 1 i 2 mają rekolekcje 2 kwietnia (czwartek) u jezuitów na ul. Rakowieckiej. Prosimy o wpłatę do wychowawców 15 zł od dziecka (ofiara, obiad). Dzieci powinny zabrać ze sobą drugie śniadanie + picie, brudnopis, piórnik.

Klasy 3 i 4 mają rekolekcje 2 kwietnia (czwartek) w ośrodku franciszkańskim przy ul. Modzelewskiego. Prosimy o wpłatę do wychowawców 15 zł od dziecka (ofiara, obiad). Dzieci powinny zabrać ze sobą buty na zmianę, drugie śniadanie + picie, brudnopis, piórnik.

Obiady w czwartek 2 kwietnia w szkole dla wszystkich klas są odwołane!

Klasy 5 i 6 mają rekolekcje 3 kwietnia (piątek) w ośrodku franciszkańskim przy ul. Modzelewskiego. Prosimy o wpłatę do wychowawców 15 zł od dziecka (ofiara, obiad). Dzieci powinny zabrać ze sobą buty na zmianę, drugie śniadanie + picie, brudnopis, piórnik.

Dnia 3 kwietnia jest pierwszy piątek; msza święta w kaplicy odbędzie się jak zawsze, ale bez klas 5 i 6, które wychodzą pod opieką nauczycieli na rekolekcje.

W czwartek po południu będą tylko zajęcia opiekuńcze (odrabianki), w piątek - kółka wg normalnego planu. Prosimy - w miarę możliwości - odebrać dzieci ze szkoły po rekolekcjach.