REKOLEKCJE ADWENTOWE Z KRÓLEM LWEM DLA KL. 3 i 4

Odbędą się dn. 9 grudnia 2009 r. (środa) we Franciszkańskim Ośrodku Misyjnym przy ul. Modzelewskiego w Warszawie. Poprowadzi je ks. Marcin Klotz. Spotykamy się w szkole o godz. 8:15 (powrót ok. 15.00). Zapewniamy ciepły obiad dla dzieci.
Składka rekolekcyjna wynosi 20 zł. (obiad i ofiara na rzecz klasztoru). Prosimy ją wpłacać do wychowawców.
Na rekolekcje prosimy wziąć zeszyty do religii i Biblię. Prosimy też o przygotowanie dzieciom drugiego śniadania (kanapki, napój, owoce, słodycze).

REKOLEKCJE ADWENTOWE KL. 5 i 6

Odbędą się dn. 3 grudnia 2009 r. w Niepokalanowie w Klasztorze Ojców Franciszkanów. Spotykamy się w szkole o godz. 8:15. Przewidywany powrót ok. 17.00. Zapewniamy ciepły obiad dla dzieci.
Składka rekolekcyjna wynosi 50 zł. (15 zł obiad, częściowa opłata za dojazd autokarem i ofiara na rzecz klasztoru). Prosimy ją wpłacać do wychowawców.
Na rekolekcje prosimy wziąć zeszyty do religii i Biblię. Prosimy też o przygotowanie dzieciom drugiego śniadania (kanapki, napój, owoce).