20200620 komunis sw 1320 czerwca  2020 r. na Mszy Świętej o godz. 10.30 pierwszą Komunię Świętą przyjęli Janek, Jędrek i dwóch Stasiów, a na Mszy o 12.00 Janka, Zosia, Basia, Pola, Ewa, Maks i Antek.

Z powodu trwającego stanu epidemii wraz z księdzem proboszczem parafii naszej szkoły zdecydowaliśmy, że pierwszą Komunię Świętą dzieci przyjmą w czterech małych grupach. Pierwsza z nich w swoich rodzinnych parafiach. Dwie kolejne w czerwcu w parafii św. Michała, a ostatnia we wrześniu.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły dzieciom w ich drodze do tej chwili. Szczególne podziekowania dla księdza proboszcza oraz pań katechetek z naszej szkoły: p. Marty Kocyan oraz p. Małgosi Zielińskiej.

logo nowe 1

rozbudowa szkola