Szanowni Państwo,
chętni członkowie naszej społeczności mogą w dowolnej chwili dołączyć do naszej Szkolnej Róży Różańcowej. Każdy chętny zobowiązuje się do rozważenia jednej Tajemnicy co tydzień w niedzielę. W ten dzień o dowolnej porze odmawiamy dziesiątkę różańca w intencji szkoły.

Prosimy o błogosławieństwo Boże dla szkoły. O światło Ducha Świętego dla rodziców, nauczycieli i wychowawców, by postępowali tak, aby ich decyzje były jak najlepsze dla wychowanków. Modlimy się także w sprawach osobistych różnych uczniów, nauczycieli, rodziców oraz naszych rodzin. Także w sprawach materialnych, aby nasza szkoła miała trwałe finansowanie/lepszy budynek, by mogła dobrze się rozwijać, nauczyciele godnie zarabiać i by uczniowie z biednych rodzin też mogli z niej korzystać.

Abyśmy tworzyli jedność i wspólnotę i byśmy byli wsparciem dla siebie.

Zawsze na początku miesiąca wysyłam informację o Tajemnicy, którą należy rozważyć i poszczególne intencje na dany miesiąc Jeżeli ktoś mógłby i chciał dołączyć do modlitwy, to proszę o kontakt przez Librusa.

Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Zielińska

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej