zwycieskie szopki 2014 001WSZYSTKICH UCZNIÓW Z RODZINAMI ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLNYM KONKURSIE SZOPKOWYM! szopka_krakowska

Regulamin Konkursu Szopkowego

Celem konkursu jest czerpanie radości płynącej z Bożego Narodzenia i wspólnego tworzenia.

Wykonaniem szopki może zajmować się cała rodzina, dziecko, bądź grupa dzieci bez pomocy lub z pomocą dorosłych.

Szopka może być wykonana dowolną techniką w formacie nie przekraczającym wymiarów 30cmx30cmx30cm., wszystkie elementy muszą być trwale zamocowane.

Prace na konkurs można przynosić 7 stycznia 2015 roku do godziny 12.45 do pani Jagny Starskiej lub Katarzyny Żółtek.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 stycznia 2015 roku, a ogłoszenie wyników i prezentacja zwycięskich prac 9 stycznia 2015 roku podczas Kolędowania.

Nagrody w konkursie mają charakter symboliczny. Przewidziana jest nagroda dziecięca - zwycięzca wyłaniany jest w drodze głosowania wszystkich uczniów naszej szkoły oraz

nagroda jury biorącego pod uwagę: walory artystyczne, oryginalność, sposób wykonania pracy.