JEŚLI LUBISZ TEATR I JESTEŚ UCZNIEM, RODZICEM, NAUCZYCIELEM, BABCIĄ UCZNIA, OJCEM NAUCZYCIELA, KREWNYM RODZICA, SĄSIADEM DZIADKA ABSOLWENTA ALBO ZNAJOMYM KRÓLIKA LUB DZIESIĄTĄ WODĄ PO KISIELU SZWAGRA NASZEGO BYŁEGO WSPÓŁPRACOWNIKA – ZAPRASZAMY CIĘ DO NASZEGO KLUBU ŁAZIKÓW TEATRALNYCH.

DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE JEST TO, ŻE CHCIAŁBYŚ SIĘ OD CZASU DO CZASU PRZEJŚĆ Z NAMI DO TEATRU. A JEŚLI NIE LUBISZ TEATRU I CHCIAŁBYŚ SIE DOŃ PRZEJŚĆ, ŻEBY SOBIE PRZYPOMNIEĆ, DLACZEGO... CHODŹ Z NAMI:)

 

Wstąp do naszego Klubu, a my udzielimy Ci wsparcia duchowego i zmotywujemy Cię do uczestnictwa w kluturze wysokiej.

Chodzenie do teatru całą grupą ma wiele zalet:

  • łatwiej jest zdobyć bilety i nie trzeba pamiętać numerów rezerwacji (bo ktoś inny będzie je za nas pamiętał)

  • łatwiej jest się wybrać z domu (kiedy tam w teatrze już czeka bileter klubowy i powiewa wachlarzem biletów)

  • łatwiej być na czasie z repertuarem bardzo modnych ostatnio teatrów

  • łatwiej dotrzymać obietnicy spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem, narzeczoną lub małżonkiem (bo ktoś przyśle Ci przypominajkę o wyjściu)

  • łatwiej poznać nowych ludzi albo usmiechnąć się do tych samych twarzy, które gdzieś się już widziało

  • łatwiej zaczepić kogoś wyglądajągego znajomo i powiedzieć: "Czy myśmy się czasem nie spotkali w teatrze?"

  • łatwiej przetrwać – bo jak wiadomo od tysięcy lat, teatr ma ogromną moc, której słusznie obawiają sie dyktatorzy, którą podziwiają wielcy myśliciele i wielbią ci co zgłodnieli od ostatniego "katharsis"- aby się nie bać stanąc przed taką potęgą lepiej iść grupą

  • łatwiej poddać się emocjom – kiedy obok słyszymy "chlipanie" znajomej osoby, sami też bez wstydu uronimy łezkę, albo rykniemy śmiechem wspólnie z całym rzędem klubowiczów.

 

CHODŹ Z NAMI DO TEATRU,

aby (parafrazując wielkiego Przyborę): "wespół zespół wespół zespół wrażeń moc móc zmóc"!

 

KIM JESTEŚMY I DOKĄD "ŁAZIMY"?

KLUB działa przy Szkołach nr 2 Przymierza Rodzin i powstał z mojej inicjatywy. Na razie jestem jego jedynym koordynatorem i samozwańczym bileterem. Działamy od września 2010 r. Mamy za sobą dwa i pół roku działania. W ciągu tego czasu zakupiliśmy około 2000 biletów na spektakle dla widzów w różnym wieku i z różnymi oczekiwaniami. Największe nasze wyjścia jak dotąd to 100 osób na "BURZĘ" do Teatru Polskiego, 88 osób na "WSZYSTKICH DZIEŁACH SZEKSPIRA" (Teatr Scena Współczesna), 70 osób - "BOSKA" w  Teatrze Polonia, a najmniejsza 2 osoby (pięciogodzinna opera TROJANIE wg BERLIOZA w Teatrze Wielkim).  Nasi widzowie mają od 6 mies. do 100 lat. Repertuar wybieramy różnorodny dla różnych grup wiekowych (małe dzieci, duże dzieci, młodzież, dorośli).


JAK TO DZIAŁA?
1. Zbieram informacje o ciekawych spektaklach, premierach i wydarzeniach i wysyłam klubowiczom mailem propozycje wyjść na konkretne spektakle w określonych terminach.
2. Osoby zainteresowane wysyłają do mnie mail z zamówieniem ilości biletów. Ja odsyłam potwierdzenie zamówienia i podaję termin wpłaty pieniędzy.
3. Do chwili zakupu biletów można sie jeszcze wycofać z ich zakupu. Po odebraniu pieniędzy od zamawiających jadę do teatru i kupuję bilety.
4. Wysyłam maila z przypomnieniem o spektaklu.
5. Trzeba przyjść w terminie spektaklu do teatru i odebrać bilet u mnie . (Najczęściej jestem na pół godziny przed spektaklem w hallu teatru).
No i już! Trzeba tylko przyjść i przeżyć spektakl.

Często się zdarza, że takie bilety przy grupowych zamówieniach są tańsze, bo np. dorośli płacą cenę ulgową zamiast pełnej. Nie mogę jednak zagwarantować zniżek, ponieważ w wielu wypadkach teatry nie są skłonne takowych udzielać. Zależy to od polityki teatru. 

Z KIM "ŁAZIMY"?
KLUB MA CHARAKTER INKLUZYWNY, MOŻNA DO NIEGO ZAPROSIĆ, KOGO SIĘ CHCE. Już w tej chwili liczy ponad 200 osób (chociaż nie wszyscy są tak samo aktywni). ok. 100 osób dołączyło do KLUBU NA FACEBOOKU, który jest niezłą platformą wymiany myśli – jeśli chcecie Państwo zachęcić klubowiczów do uczetsnictwa w jakimś wydarzwniu kulturalnym albo chcecie się podzielić opinią na temat spektaklu – możecie to zrobić na Facebooku. Głównym medium dla załatwiania spraw klubowych jest poczta elektroniczna. Adres klubu:
klub.teatralny@tlen.pl

ZA CO PŁACIMY?

Uczestnictwo w Klubie kosztuje tylko tyle ile bilety, które się zamawia. Nie ma żadnych dodatkowych opłat. W niektórych mailach będę pisała o wpłatach do tzw. wrzutni (to taka skrzynka w sekretariacie szkolnym ułatwiająca wpłaty rodzicom dzieci z naszej szkoły), ale jeśli taka metoda płatności będzie dla Państwa niewygodna ustalimy sobie metodę płatności mailowo.


WITAM I ZAPRASZAM DO TEATRU,
Pozdrawiam,
Joanna Jedlińska
Najbardziej Nieustępliwy Konik Teatralny na wschód od MISSISSIPPI :)))

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej