PROPOZYCJE KÓŁEK I WARSZTATÓW - 1. semestr roku 2020/21

Przygotowane listy uczestników kółek i warsztatów są dostepne w szkole.

Do zobaczenia!

-----------------------------------------------------------

PONIŻSZE OPISY SĄ PROPOZYCJAMI. ZAJĘCIA RUSZĄ, GDY BĘDZIE TO MOŻLIWE ZE WZGLĘDU NA BUDYNEK ORAZ NA LICZBĘ UCZESTNIKÓW.

PROSIMY O ODBIERANIE WIADOMOŚCI W LIBRUSIE I KONTAKT Z PROWADZACYMI W RAZIE PYTAŃ.

propozycje dla klas 4-6 są  aktualizowane

Początek roku szkolnego 2020/21

kosciol sw Michala 2020Msza święta 1 września 2020 r.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na uroczystą mszę świętą rozpoczynającą rok szkolny 2020/21.

Mszę będzie sprawował ksiądz Jan Konarski w kościele św. Michała Archanioła przy ul. Puławskiej o godzinie 10.00.

Msza święta będzie transmitowana na youtube.

Rodziców i dzieci, które wezmą udział w nabożeństwie osobiście prosimy o założenie maseczek, dezynfekcję rąk (w kościele jest dużo dozowników) oraz zachowanie bezpiecznej odległości.

Wychowawcy klas poinformują Państwa o spotkaniach informacyjnych, które odbędą się po mszy świętej: o miejscu i godzinie spotkania oraz zasadach bezpieczeństwa.

1 września nie ma zajęć szkolnych ani opiekuńczych.

Marzanna Rymsza-Leociak

dyrektor szkoły