KLASY 1-4 →2019 11 20 EnglishFestival 1 4    2019 11 20 EnglishFestival 5 6 ←KLASY 5-6

2019 12 09 festiwal piosenki angielskiej 001

W dniu 20 listopada odbyła się kolejna, szósta już, edycja szkolnego Festiwalu anglojęzycznego.

W zabawie udział wzięli uczniowie wszystkich klas. Mimo, że koncert odbył się w oddziale szkoły na Mokotowie, na scenie wystąpili także uczniowie klas 7 i 8, którzy na co dzień uczą się na Kabatach. Nie zabrakło też odważnych pierwszoklasistów. Jak zwykle nie obyło się bez niespodzianek - w tym roku były to aż trzy grupowe występy klasowe. Niestety nie udało się udokumentować autorskiego wykonania utworu jednego z uczniów klas 6, który w przejmującej piosence z własnym tekstem i muzyką, zaśpiewanej a capella, zwrócił uwagę na współczesne problemy klimatyczne. Pozostaje nam wspominać i zapewniać nieobecnych o wyjątkowości tego występu.

A na kolejną edycję Festiwalu - być może już na nowej scenie - zapraszamy za rok!

biedronka logo

rozbudowa szkola