2019 10 19 Piknik DROGA 2019 AS 972019 10 19 Piknik DROGA 2019 AS 16W tym roku rozpoczynamy trzydziesty rok dzialalnosci! To dla nas wielkie wydarzenie i rozpoczęliśmy świętowanie PIKNIKIEM, podczas którego po Mszy Świętej, wmurowalismy kamień węgielny rozbudowywanej szkoły.

Bowiem w nadchodzącym roku nie tylko skończymy trzydziestkę, ale również rozpoczniemy przebudowę, aby kolejne roczniki naszych uczniów mogły cieszyć się lepszymi warunkami pracy.

2019 10 18 Piknik przygotoania 06

Dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, uczniom, absolwentom za obecność i wielkie zaangażowanie w trakcie PIKNIKU oraz w poprzedzających je PRZYGOTOWANIACH.

Bardzo cieszymy się, że wspólnie z nami mogli świętować członkowie Zarządu Stowarzyszenia Przymierze Rodzin z panią Izabelą Dzieduszycką, poprzednia pani dyrektor Maria Korolec, siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi i księża z parafii św. Michała.

2019 10 19 przedstawienie Piknik 01

Klatka filmik prezentacja PiknikZAPRASZAMY DO OBRJRZENIA FILMIKU PRZYGOTOWANEGO NA POTRZEBY PROJEKTU WYMIANY Z HISZPANIĄ!

POWSPOMINAJMY TAKŻE PRZEDSTAWIENIE PRZYGOTOWANE PRZEZ ÓSMOKLASISTÓW - TEATR!

W albumach wykorzystano zdjęcia pań: Magdy Lipińskiej, Anny Salak, Małgorzaty Zielińskiej, Katarzyny Maleszak, Pauli Jurek, Joanny Jedlińskiej i Izy Sawickiej. Dziękujemy!

biedronka logo

informacyjne2019kl1