2019 10 11 bibioteczka religijna 1211 października ruszyła biblioteczka religijna dla klas starszych. Jej działalność zainaugurowali uczniowie klasy 7t. Najpierw na lekcji religii, każdy wybrał sobie egzemplarz do cichej lektury. Po 25 minutach czytania siódmoklasiści zaprezentowali innym swoją książkę. Niektórzy tak się wciągnęli w treść, że zapragnęli kontynuować lekturę w domu.

Pierwsze wypożyczone pozycje to:
· „Święty Stanisław Kostka. Wyprawa za głosem powołania” Aleksandra Polewska
· „Po tej stronie nieba. Młodzi święci” Szymon Żyśko
· „Plaster miodu” o. Adam Szustak OP
· „Osioł w raju” o. Adam Szustak OP
· „Ojcze nasz. O Bogu, który jest blisko” ks. Marek Dziewiecki, Katarzyna Szkarpetowska
2019 10 11 bibioteczka religijna 03· „Kim oni są, ci muzułmanie?” Zuzanna Pol
· „Jeszcze pięć minutek” Adam Szustak OP
· „Ewangelia dla nienormalnych” Adam Szustak OP
· „Bóg. Życie i twórczość” Szymon Hołownia
· „Ale faza! Życie pod napięciem” Rafał Szymkowiak OFMCap, Adam Maniura
· „36 i 6 sposobów na to, jak uniknąć życiowej gorączki, czyli Katechizm według Szymona Hołowni” Szymon Hołownia

Wkrótce inni uczniowie z filii na Kabatach będą mieli szansę wypożyczyć lektury religijne.
Jeżeli ktoś z Państwa posiada w domu książki dla młodzieży o Bogu i Kościele i chciałby się nimi podzielić, pani Małgorzata Zielińska z chęcią przyjmie je do szkolnej biblioteczki.

logo nowe 1

rozbudowa szkola