2019 06 18 4b wycieczka pod mostami 012019 06 18 4b wycieczka pod mostami 11Rok szKolny klasa 4b kończyła kolejną wyprawą nad Wisłę.

Tym razem ruszyliśmy z Mostu Łazienkowskiego prawym brzegiem rzeki na północ. Znaleźlismy piaszczyste plaże, na których było szalenie upalnie a piach sypał się do butów. Potem odkryliśmy plac zabaw, na którym mozna było robic wygibasy, no i skakać po palikach. Następnie przyszedł czas na spacer pod mostem Poniatowskiego, gdzie zasiedliśmy na małe co nieco. Niektórym wcale nie było gorąco i urządzały (sic!) wyścigi!

Tuż obok był świetny plac zabaw, gdzie spędziliśmy najwięcej czasu. Były jazdy tyrolką, abordaże statku, rozmowy przez rurę, kryjówki za murem, romowy na huśtawce i wiele innych! Po minięciu mostu kolejowego weszliśmy na Most Świętokrzyski i ruszyliśmy na lewy brzeg. Tam Ida zaprowadziła nas do pysznej, choć nieco drogiej lodziarni. Ślady lodów węglowych widać było jeszcze długo na niektorych buziach. Potem jeszcze ogród na dachu BUWu i czas było wracać do szkoły.

To była niesamowita i wysokoenergetyczna wyprawa!

biedronka logo

informacyjne2019kl1