2019 04 04 powtorki grupowe 0022019 04 04 powtorki grupowe 026Nie od dziś wiadomo, że szkoła poza twardą wiedzą, powinna uczyć umiejętności miękkich: komunikacji, nazywania swoich uczuć i potrzeb, znajomości swoich mocnych i słabych stron, umiejętnego podejmowania decyzji także pod presją czasu, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem w sytuacjach typowych i w trudnych, a także współdziałania. W naszej szkole dzieci uczą się pracować zarówno samodzielnie jak i z innymi. Staramy się, by wychowanie opierało się na zasadzie prymatu współpracy nad rywalizacją.

Na zdjęciach uczniowie klas szóstych i piątych powtarzają informacje o Wielkim Tygodniu i zdobywają informacje kim byli średniowieczni rzemieślnicy (m.in. rymarz, garbarz, snycerz, płatnerz, ludwisarz, dekarz, bednarz, kołodziej).