2018 03 22 polski 5t 0012018 03 22 polski 5t 013W naszej szkole cenimy kreatywność i dajemy pole do popisu naszym uczniom. Dbamy o to, by wyobraźnia szła w parze z wiedzą. Z tego powodu podczas lekcji wykonujemy prace, które pozwalają wykazać się młodym twórcom! Np. na lekcjach języka polskiego powstają:

 

2018 03 22 polski 5t 003-  TEKSTY PIOSENEK (ostatnio karierę w klasie 5T zrobiły utwory o kulturze języka stworzone przez żeński duet – Kornelię i Laurę – do melodii z piosenki „Tamta dziewczyna” Sylwii Grzeszczak oraz popis boysbandu w składzie – Ignacy, Marek, Mikołaj -  wykonany do melodii przeboju „Drag me down” grupy One Direction;

 

- WIERSZE – białe i rymowane (o przyjaźni, o szkole, a nawet o języku);

 

- ULOTKI REKLAMOWE w rozmaitych formach (ćwiczyliśmy promowanie nie tylko nietypowych przedmiotów takich jak np. stojak na ołówki,  ale i tego, co niematerialne, np. dzielenia się tym, co mamy z innymi).

Poniżej prezentujemy kilka fotografii, na których widać, jaką radość daje naszym uczniom twórcza praca - aż miło popatrzeć!

 

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2020/2021

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej