2016 11 27 mydlo powidlo kolko 012Tej jesieni w ramach kółka piekliśmy babeczki, robiliśmy tosty i sałatkę warzywną, wyciskaliśmy sok z pomarańczy. 2016 11 27 mydlo powidlo kolko 002Podczas działań plastycznych dzieci stworzyły m.in. zawieszki decoupage'owe, ekologiczne stworki, kompozycje i korale z makaronu, zakładki do książek, ozdoby do doniczek, ludowe wycinanki zainspirowane książką "Cuda Wianki" Marianny Oklejak. Słuchaliśmy audiobooków wydawnictwa Jungoffska, dziecięcych piosenek, a czasem tylko siebie nawzajem.

Dzieci tworzą w radosnej atmosferze i zawsze chętnie po sobie sprzątają. Tematy traktują bardzo twórczo i często efekt ich pracy jest zaskakujące. Podziwiam ich zapał i cierpliwość oraz zgodną pracę w grupie.

Imiona ekologicznych stworków (na zdjęciach):
Zosia - Zuzu
Iga - Tutu