2016 11 17 festiwal piosenki angielskiej 0102016 11 17 festiwal piosenki angielskiej 00717 listopada odbył się w naszej szkole FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ.

Piosenkami i wierszami postanowiliśmy rozchmurzyć listopad. Młodzi wykonawcy stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali się doskonale. Publiczność dziękowała gromkimi brawami.

Repertuar był bardzo różnorodny, od klasyków, z Beatlesami i zmarłym niedawno Leonardem Cohenem na czele, po utwory całkiem współczesne. Wśród wykonawców byli i najmłodsi nasi uczniowie („Old McDonald” zaśpiewany przez Gabrysię z 1T z akompaniamentem wiolonczeli!), i najstarsi (brawurowo zaśpiewany przez Zuzannę Nieradę z kl.6M „Radioactive”). Największą grupę wykonawców stanowili w tym roku uczniowie klas czwartych. Szczególnym akcentem był występ nowo powstałej w tym roku szkolnym dziecięcej scholi, która pod kierunkiem pana Michała wykonała piosenkę „The Lion Sleeps Tonight”. Na koniec koncertu nauczyciele przygotowali dodatkowo swoje niespodzianki.

Bardzo dziękujemy wykonawcom za pracę i wkład jaki włożyli w swoje występy, a widowni za wspaniałe brawa. Zapraszamy za rok!

GALERIA I FILMY! ← klik

{youtube}8-WZC9qX1VY{/youtube}    {youtube}79be0I2OQu0{/youtube}   {youtube}VXOoqGi4WfE{/youtube}