musical strona tytulowa 2016 05 25 3T przedstawienie 004Uczniowie klasy 3 Tradycyjnej przygotowali wraz ze swoimi wychowawcami przestawienie pod tytułem "Koncert życia Fryderyka Chopina".

Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas młodszych oraz zaproszeni nauczyciele i goście. Było to wielkie wydarzenie artystyczne. Młodzi aktorzy wspaniale wcielili się w grane przez siebie postacie. Widzom bardzo podobało się połączenie tradycyjnego teatru, polskich tańców narodowych i pięknego śpiewu z nowoczesnymi technikami multimedialnymi. Dzięki przedstawieniu uczniowie mogli poznać wielkość Chopina i usłyszeć skomponowane przez niego utwory.

Aktorów nagrodzono wielkimi brawami.

Barbara Mortas i Piotr Pawiński