Dzien Patrona 2015 06 01 01Pierwszego czerwca obchodziliśmy w szkole dzień naszego patrona ks. Jana Twardowskiego. Tego dnia dzieciom z klas 1-3 przyznano odznaki Biedronki. Uczniowie przez prawie miesiąc wykonywali zadania i zbierali za nie punkty. Szczęśliwcy, którzy wykonali wszystkie zadania zostali odznaczeni. W tym roku było aż 48 osób, którym się to udało. Ponadto wszystkie dzieci, które zdobyły odznakę zostały wpisane do ksiegi pamiatkowej. W czasie wręczania odznak nauczyciele czytali utwory księdza Jana Twardowskiego, a dzieci wraz z Panem Piotrem śpiewały piosenki, również te z tekstami księdza Jana. Bardzo miłą i zaskakującą niespodzianką była obecność na apelu Pani Izabeli Dzieduszyckiej honorowej Prezes Stowarzyszenia Przymierza Rodzin. Na koniec każdy z okazji Dnia Dziecka dostał coś słodkiego na poprawę humoru.