rozdanie nagrod recytatorski 20150317 002    rozdanie nagrod recytatorski 20150317 006    rozdanie nagrod recytatorski 20150317 010

GALERIA - KLASY MŁODSZE I NAUCZYCIELE PODCZAS KONKURSU

GALERIA - KLASA 3AM PODCZAS KONKURSU

9 marca odbył się w naszej szkole wiosenny konkurs recytatorski. Inspiracją dla tegorocznego tematu konkursu był tomik wierszy pt. "Pokłóciły się poetki o pietruszkę i skarpetki" autorstwa Agnieszki Frączek, Urszuli Kozłowskiej i Agaty Widzowskiej Pasiak.

Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie interpretowali poezję kobiet. Wystąpiło czterdzieścioro siedmioro dzieci z klas 1- 3. Jest nam ogromnie miło, że konkurs cieszył się taką dużą popularnością i tak wielu uczniów, szczególnie klas pierwszych, przemogło tremę. Wszystkie wiersze były przedstawione bardzo ciekawe, zwłaszcza te, do których użyto rekwizytów lub specjalnego stroju.

Niestety jury nie mogło nagrodzić wszystkich wykonawców, ale wszystkim serdecznie dziękujemy.

Organizatorki

p. Martyna i p. Justyna

WYNIKI I GALERIA

A oto wyniki konkursu recytatorskiego:

Grand Prix – Jaś Rzewuski

klasy 1