2014 05 26 30 Banda RH 0022014 05 26 30 Banda RH 007  2014 05 26 30 Banda RH 006

Banda Robin Hooda

Banda Robin Hooda bawiła się świetnie w czasie zielonej szkoły. To był czas radości, nauki, śpiewania piosenek i pląsów. Członkowie Bandy Robin Hooda potrafią odpowiedzieć na wiele pytań związanych z wyjazdem.

Z czego zrobić szałas i czy to trudna sztuka?

Na zielonej szkole poznaliśmy trudną sztukę budowania szałasów. Wiemy, z czego można je budować, a jakich leśnych materiałów pod żadnym pozorem nie wolno wykorzystywać.

Czy trudno jest bosą stopą przejść po szyszkach?

Najodważniejsi śmiałkowie z bandy Robin Hooda podjęli próbę przejścia boso po szyszkach. Choć to niełatwa sztuka, niektórym udało się bez mrugnięcia okiem.

Jakie zioła pomogą na chory brzuch króla?

Innym wyzwaniem było odszukanie w lesie lub na łące lekarstwa dla chorego króla. Król odczuwał straszliwy ból brzucha i trzeba było mu pomóc. Kto, jak nie banda Robin Hooda, zrobi to najlepiej? Już wiemy, że mięta i rumianek pomogą na te dolegliwości. Przy okazji zebraliśmy wiele roślin do naszego zielnika. To była nauka i zabawa w jednym!

Kim był Mały John i Marian?

W wolnych chwilach p. Martyna i p. Magda snuły opowieści o walecznym Robinie i jego przyjaciołach, a także okrutnym szeryfie. Pod koniec pobytu członkowie bandy musieli zdać test, aby zdobyć dyplom Robin Hooda. Wszystkim się to udało. Jeśli chcesz wiedzieć, kto to Mały John lub Marian albo dowiedzieć się czegoś więcej o Robin Hoodzie, zapytaj bandę Robin Hooda!

Po czym poznać bandę Robin Hooda?

Naszym znakiem rozpoznawczym były charakterystyczne zielone czapki i dobry humor, a, gdy spotkało nas coś nieprzewidywalnego, wiedzieliśmy, że nie ma co grymasić, bo nasze hasło to:

BANDZIE ROBIN HOODA WSZYSTKO SIĘ UDA! :-)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

pani Martyna Wojtkowska i pani Magda Lipińska