Zakończył sie Konkurs a podczas apeli na zielonych szkołach wręczono już dyplomy i nagrody.

Bardzo dziekujemy szanownym Autorom i zachęcamy do dalszej pracy!

Dziekujemy też wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu, czytali i komentowali wiersze - to dzięki Wam młodzi poeci moga poczuć się zauważeni i docenieni!

Poniżej znajdują sie wyniki, zaś teraz garść ciekawostek:

- w Konkursie wzięło udział 18 uczniów

- do Konkursu zakwalifikowano 42 utwory

- w głosowaniu wzięło udział 120 osób:

            47 uczniów klas młodszych (na 93 w ogóle)

            32 uczniów klas starszych

41 osób dorosłych

- utwory zostały w sumie pobrane ze strony internetowej 469 razy.

GRATULUJEMY

 


 

DYPLOMY

OD KL. 1-3

DYPLOMY

OD KL. 4-6

DYPLOMY OD

DOROSŁYCH

DYPLOMY

OD POLONISTÓW

UCZNIOWIE KLAS DRUGICH

 

STAŚ KOŁODZIEJ

I miejsce – Miś

II miejsce - Franek

I miejsce - Miś

 

WYRÓŻNIENIE

Odwaga

 

POLA HOJKA

III miejsce - Smutek

II miejsce - Smutek

I miejsce - Smutek

GRAND PRIX

Smutek

 

JAGODA ŻALIŃSKA

 

III miejsce - Husky

II miejsce - Płaszcz

III miejsce – Pani Ola

WYRÓŻNIENIE

Śpiechu

UCZNIOWIE KLAS TRZECICH

 

ZUZIA NIERADA

 

I miejsce - Kolory

II miejsce - Kolory

WYRÓŻNIENIE

Kolory

 

HANIA SZUBA

 

II miejsce - Tulipany

III miejsce - Latarka

 

 

 

STEFAN CICHOCKI

I miejsce - Przepis

II miejsce - Szkoła

 

I miejsce - Przepis

II miejsce - Szkoła

WYRÓŻNIENIE

Przepis na młodość

WYRÓŻNIENIE

Szkoła

 

RÓŻA LESZCZYŃSKA

 

 

III miejsce - Jak być dobrym

 

 

NELA ŁYSAKOWSKA

III miejsce – Biała Szkoła

 

 

 

UCZENNICE KLAS CZWARTYCH

 

MILENA SIKORSKA

I miejsce – Świnka

I miejsce – Świnka

II miejsce Świnka

 

 

RÓŻA ŻALIŃSKA

II miejsce - Dzieci

II miejsce – Dzieci

I miejsce - Dzieci

 

 

WERONIKA ZIAROKOWSKA

 

III miejsce - Zebranie

III miejsce - Zebranie

 

REPREZENTANTKA KLAS PIĄTYCH

 

ARI KAMECKA-JUREK

miejsca:

I – Wiersz

II - Grześ

III - Różdżka

Miejsca:

I – Różdżka

II - Grześ

III - Wiersz

Miejsca:

I – Różdżka

II - Grześ

III - Wiersz

WYRÓŻNIENIE

Gdybym tylko miała różdżkę

UCZNIOWIE KLAS SZÓSTYCH

 

JULIETTE SOLSKA

I miejsce - Pierwszaki

III miejsce - Wspomnienia

I miejsce – Czas

III miejsce - Pierwszaki

III miejsce - Teatr

WYRÓŻNIENIE

Wspomnienia

 

MARTA CZEKAJ

III miejsce - Mama

II miejsce - Mama

III miejsce - Mama

 

 

JULIA PEST

 

 

 

WYRÓŻNIENIE

Moim światłem

 

JASIEK CIEMNIEWSKI

II miejsce - Szaro

 

I miejsce - Szaro

II miejsce - Lustro

GRAND PRIX

Szaro

WYRÓŻNIENIE

Lustro