mamy niepodl

Nasza szkoła przygotowuje się właśnie do obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Zaplanowaliśmy wiele aktywności: wysyłanie pocztówek MAMY NIEPODLEGŁĄ, oglądanie filmu, gry, gazetki ścienne, apele...

W czwartek 7 listopada klasy czwarte, piąte i szóste na lekcjach historii zaadresują pocztówki, natomiast klasy młodsze w ciagu tygodnia będą oglądały film a później zagrają w grę z nim związaną. W tym czasie klasy starsze przygotują gazetki ścienne, które w piątek 8 listopada będzie oglądać komisja, wybierająca najlepszą gazetkę. Również klasa 3M przygotowuje gazetkę! W piątek, ktory jest dniem galowym w szkole, dzieci młodsze wezmą udział w apelu a później, z pomocą nauczycieli, zaadresują swoje pocztówki. We wtorek 12 listopada zostaną ogloszone wyniki konkursu na najlepszą gazetkę ścienną w klasach 4 - 6 podczas apelu. Będzie to także dzień galowy dla naszych starszych uczniów.

Nie zapomnijcie przynieść adresów - klasy starsze w czwartek, klasy młodsze w piątek!

biedronka logo

informacyjne2019kl1