Informacja o kosztach aktywacji konta w Librusie i ubezpieczeniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego w roku szkolnym 2013/14

W bieżącym roku szkolnym uczniowie, tak jak w poprzednich latach, będą ubezpieczeni w Towarzystwie InterRisk (EDU PLUS).Ubezpieczenie od skutków wypadku jest połączone z kosztem aktywacji konta w dzienniku elektronicznym Librus.

W roku szkolnym 2013/14 składka za ucznia wynosi 44 zł (w tym: 18,50 aktywacja konta w Librusie oraz 25,50 ubezpieczenie).

Prosimy o dokonywanie wpłat na konto szkoły podstawowej do dnia 25 września 2013 r. Nie przyjmujemy wpłat gotówką w sekretariacie.

• Rodzice mogą wybrać wariant ubezpieczenia dla dzieci uprawiających sport poza szkołą – wtedy ich składka wynosi 55 zł (w tym: 18,50 aktywacja konta).
  • Rodzice, którzy nie chcą ubezpieczyć dziecka, składają w sekretariacie szkoły pisemne oświadczenie o rezygnacji z ubezpieczenia. Opłacają wtedy pełną składkę za aktywację konta, tj. 20 zł (wpłata na konto szkoły).
  • Rodzice dwojga lub trojga dzieci płacą za aktywację kont 30 zł.
  • Trzecie dziecko z rodziny jest ubezpieczone bezskładkowo.

Dokładniejsze informacje: artykuł o ubezpieczeniu

biedronka logo

informacyjne2019kl1