Warszawa,  14 czerwca 2013 r.

Szanowni Państwo!

Uczniowie naszej szkoły, którzy wyjeżdżają na „zieloną szkołę” do Jastrzębiej Góry,
nie mogą zabierać na tę wycieczkę tabletów, laptopów, netbooków itp.

Z telefonów komórkowych, sprzętu fotograficznego i urządzeń do słuchania muzyki mogą korzystać na zasadach, ustalonych przez nauczycieli prowadzących grupę.

Nasza decyzja wynika z chęci zapobiegania takim zdarzeniom, jak oglądanie „kina nocnego”, wchodzenie na strony internetowe o treściach, które nie są przeznaczone dla dzieci, nocna aktywność na portalach społecznościowych, fotografowanie i nagrywanie rówieśników bez ich wiedzy i zgody.

Z wyżej wymienionych powodów telefony komórkowe będą na noc (cisza nocna rozpoczyna się o 22.00) deponowane u nauczycieli.

O wszystkich ważnych sprawach, dotyczących zdrowia dziecka, będziecie Państwo niezwłocznie informowani przez nauczycieli.

Marzanna Rymsza-Leociak

Informacja wyjazdowa: WYJAZD i PRZYJAZD