BAN 2013 kuriaOd września do kwietnia chętne dzieci z kl. 1-4 brały udział w Biblijnej Akademii Najmłodszych. Jest to konkurs polegający na cotygodniowym odpowiadaniu na pytania związane z niedzielną Ewangelią. W sumie było 20 zestawów pytań a z naszej szkoły brało udział 15 dzieci. Najlepszy z nich - Mateusz Plewczyński 11 maja pojechał na finał do Kurii warszawskiej. Jego rezultat opisuje niżej mama:

Mateusz zdobył 34 na 35 możliwych do zdobycia punktów i tym samym zajął 9. miejsce (tabele z punktacjami mają być dostępne na stronie BAN). Laureaci konkursu liczeni byli do 8. miejsca - poza poprawnością odpowiedzi liczył się czas. Wszyscy uczestnicy - finaliści otrzymali dyplomy i losowali atrakcyjne nagrody, atmosfera była bardzo sympatyczna. Myślę, że naprawdę warto zachęcić  dzieci z naszej szkoły do udziału, mielibyśmy mocniejszą reprezentację.


Póki co jesteśmy dumni z Mateusza, w końcu był jednym z najmłodszych.

BARDZO SIĘ CIESZYMY I GRATULUJEMY!