szopka bozonarodzeniowa PleszewRegulamin Konkursu Szopkowego
Celem konkursu jest czerpanie radości płynącej z Bożego Narodzenia i wspólnego tworzenia. Wykonaniem szopki może zajmować się cała rodzina, grupa dzieci z pomocą dorosłych lub bez.

Szopka może być wykonana dowolną techniką w formacie nie przekraczającym wymiarów 30cmx30cmx30 cm.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 stycznia 2013 roku, a ogłoszenie wyników na apelu w środę 9 stycznia 2013.

Nagrody w konkursie mają charakter symboliczny. Przewidziana jest nagroda dziecięca zwycięzca wyłaniany jest w drodze głosowania wszystkich uczniów naszej szkoły i nagroda jury biorącego pod uwagę: walory artystyczne, oryginalność, sposób wykonania pracy.

Prace na konkurs przynosić można od 2 do 4 stycznia 2013 do godziny 9.10 , do pani Jagny Starskiej lub pani Kasi Żółtek.