Msza w Rocznicę Komunii odbędzie się w niedzielę 20 maja o godzinie 12.45 w kaplicy akademickiej kościoła ojców jezuitów przy ul. Rakowieckiej.
Spowiedź dla dzieci "rocznicowych" odbędzie się w piątek 18 maja, w "dolnym kościele" u ojców jezuitów; rozpocznie się o godzinie 18.00 liturgią światła.
W tym czasie do sakramentu pokuty przystąpią także uczniowie klas drugich. Spowiednikami będzie 4 duchownych, w tym ojciec Adam Malinowski.
Bardzo proszę, abyście Państwo nie denerwowali się z powodu oczekiwania na spowiedź - pośpiech niczemu tu nie służy; dla dzieci to zdarzenie to duży stres, my, dorośli, staramy się, żeby wszystko odbyło się sprawnie i godnie.
Dzieci, uczestniczące w Mszy z okazji Rocznicy Komunii, powinny być ubrane w swoje alby z ubiegłego roku, ze sznurami i krzyżykami. Nie muszą przynosić ani książeczek, ani świec. Dla dziewczynek nie przygotowujemy wianków.

Marzanna Leociak