Dnia 12 kwietnia 2012 r. (czwartek) na terenie UKSW WAT przy ul.Kartezjusza 1, odbędzie się Warszawska Olimpiada Młodzieży.
Do udziału w tej imprezie dopuszczonych jest 10 najszybszych biegaczy z każdej dzielnicy.
Biegi eliminacyjne dla dzielnicy Mokotów, w których brała udział nasza szkoła odbyły się 30 września 2011 r. Łącznie w kategoriach klas V i VI startowało ponad 300 zawodników.
Z wielką radością informuję że prawo do startu w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży wywalczyli:

Witek Kraszewski, kl.V, 1 miejsce w biegu eliminacyjnym - dwukrotny Mistrz Mokotowa w biegach przełajowych 2010 i 2011
Jasmina Mmereole, kl.V 2 miejsce w biegu eliminacyjnym - Vice Mistrzyni Mokotowa w biegach przełajowych 2011
Patrycja Zabiegła, kl.V 3 miejsce w biegu eliminacyjnym.

W związku ze startem naszych Mistrzów w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży proszę o zwolnienie ww uczniów w czwartek 12 kwietnia od godz 10:30 do końca dnia.
Pozdrawiam, i zapraszam do kibicowania naszym biegaczom!

Filip Trząski