Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, do wzięcia udziału w I Mistrzostwach Szkoły w Narciarstwie Alpejskim. Zawody przeprowadzone będą w slalomie gigancie na „CSN Szczęśliwice” w Warszawie, 8 lutego 2012r. (środa) o godzinie 11:00.

Kategorie:
Zawody przeprowadzone zostaną w 4 kategoriach (z podziałem na chłopców i dziewczęta oraz na klasy młodsze 1-3 i starsze 4-6).

Informacje organizacyjne:
Opiekę nad dziećmi w czasie trwania zawodów sprawować będą instruktorzy PZN: p. Justyna Trząska, p. Filip Trząski, p. Paula Jurek.
Transport dzieci ze szkoły na zawody oraz z zawodów do szkoły realizowany będzie autokarem (wyjazd godz. 9:30, powrót do szkoły ok. godz. 14:00).
Opłata za udział w zawodach wynosi 25 zł.
Uczestnik musi posiadać własny sprzęt (narty, kije narciarskie, rękawiczki, kask!)
Zawodnicy wystartują w dwóch przejazdach, z których pod uwagę brany będzie lepszy czas.

Nagrody i korzyści:
Dla najlepszych zawodników w każdej kategorii przewidziane są nagrody, dyplomy, medale.
Udział w zawodach pozytywnie wpłynie na końcową ocenę z wychowania fizycznego.

Zapisy:
Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisanie chętnych do wzięcia udziału w zawodach najpóźniej do 03 lutego 2012 r.
Zawodników można zgłaszać w sekretariacie szkoły lub telefonicznie.

Kontakt: Justyna Trząska – 602-499-240, Filip Trząski – 606-979-313.

UWAGA! Udział w zawodach jest jednocześnie jednym z warunków kwalifikacji do wyjazdu na Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych w Witowie.