Wyniki Tygodnia Teatralnego 2011 r. „Hathor”.

  1. Grand Prix za najlepsze przedstawienie zainspirowane mitem o Hathor dla klasy 6M za spektakl pt. Kryzysy chodzą parami
  2. Nagroda dla najlepszej komedii dla klasy 4T za spektakl pt. Brak zasięgu
  3. Nagroda za najlepszy scenariusz z umiejętnym wykorzystaniem środków teatralnych i odniesieniem do duchowego wymiaru rzeczywistości dla klasy 4M (spektakl pt. Poker)
  4. Nagroda za najbardziej poruszającą interpretację mitu, odnoszącą się do ważnych problemów współczesnego świata dla klasy 6M (spektakl pt.Kryzysy chodzą parami)
  5. Nagroda za najlepszą scenę otwierającą spektakl dla klasy 4T za ukazanie życia codziennego w Egipcie oczami mediów (spektakl pt. Brak zasięgu)
  6. Nagroda za najlepszą scenę finałową z wykorzystaniem piosenki „To już jest koniec” dla klasy 6T (spektakl pt. Thot i Hathor: Reality Game)
  7. Nagroda dla najlepszego aktora Tygodnia Teatralnego 2011 dla Edgara Cobasa z klasy 5 za rolę gangsterki (spektakl pt. Drugie życie gangsterki)
  8. Nagroda za znakomitą rolę prezydenta Rururaka dla Józefa Szafrańskiego z klasy 4T (spektakl pt. Brak zasięgu)
  9. Nagroda za znakomitą rolę agenta Ciapy, miłośnika żeberek dla Alberta Tyszkiewicza z klasy 4T (spektakl pt. Brak zasięgu)
  10. Nagroda dla najlepszej aktorki Tygodnia Teatralnego 2011 dla Patrycji Zabiegłej z klasy 4T za rolę reporterki (spektakl pt. Brak zasięgu)
  11. Nagroda dla najlepszej aktorki dramatycznej i najlepszej odtwórczyni roli Hathor dla Natalii Matuszewskiej z klasy 6M (spektakl pt. Kryzysy chodzą parami)
  12. Nagroda za znakomitą rolę zbuntowanej nastolatki, miłośniczki gier komputerowych dla Gabrysi Duszenko z klasy 6T (spektakl pt. Thot i Hathor: Reality Game)
  13. Nagroda za znakomitą rolę córki, która przesłodziła ojcu herbatę dla Emilki Makarenko z klasy 4M (spektakl pt. Poker)
  14. Nagroda za drugoplanową rolę dla Janka Nowiny-Witkowskiego z klasy 6M za przejmujące oddanie przeżyć Hathor zawartych w jej pamiętniku (spektakl pt. Kryzysy chodzą parami)
  15. Nagroda za drugoplanową rolę właścicielki sklepu jubilerskiego, który okazał się cukiernią, oraz za bardzo udany kostium dla Amelki Kucińskiej z klasy 5 (spektakl pt. Drugie życie gangsterki)
  16. Nagroda za epizodyczną rolę dziewczynki, której zniszczono balonik dla Poli Osińskiej z klasy 4M (spektakl pt. Poker)
  17. Nagroda za szczególną siłę wyrazu scenicznego dla Kuby Abramowicza z klasy 6T, operatora torebki (spektakl pt. Thot i Hathor: Reality Game)
  18. Nagroda za najlepszą charakteryzację i niezapomniane fryzury dla klasy 5 (spektakl pt. Drugie życie gangsterki)
  19. Nagroda za najlepszą scenografię, w szczególności za odtworzenie scenerii nocnego miasta dla klasy 6M (spektakl pt. Kryzysy chodzą parami)
  20. Nagroda za scenografię, która pokazała, że bardzo oszczędnymi środkami można uzyskać niezwykle wyrazisty efekt dla klasy 4T (spektakl pt. Brak zasięgu)
  21. Nagroda za najlepszy dobór muzyki ilustrującej opowiadaną historię dla klasy 4M (spektakl pt. Poker)
  22. Nagroda za najlepsze kostiumy, ze szczególnym uwzględnieniem postaci anioła i diabła dla klasy 4M (spektakl pt. Poker)
  23. Nagroda dla najlepszego reżysera za stworzenie w pełni spójnego i szczególnie bogatego pod względem formalnym spektaklu dla klasy 6M (spektakl pt. Kryzysy chodzą parami)

Nagrody specjalne

  1. Nagroda za najbardziej interesujące odniesienie do mitu o słabym i silnym dla klasy 5 i Arletki Abragimowicz opowiadającej przypowieść o biedaku i bogaczu (spektakl pt. Drugie życie gangsterki)
  2. Nagroda za podjęcie motywu porozumienia pokoleń w humorystycznej scenie spotkania Babci z plejadą gwiazd dla klasy 6T (spektakl pt. Thot i Hathor: Reality Game)
  3. Nagroda za włączenie się w przeciwdziałanie obecności przemocy w mediach w znakomitej scenie ocenzurowanej dla klasy 4T (spektakl pt. Brak zasięgu)
  4. Nagroda za rozumne i celowe użycie w przedstawieniu języka młodzieżowego dla klasy 6T (spektakl pt. Thot i Hathor: Reality Game)
  5. Nagroda specjalna Dyrektora Szkoły za stworzenie postaci nauczyciela, który zawsze ma rację, nawet, kiedy się myli dla Olafa Wolińskiego z klasy 6T (spektakl pt. Thot i Hathor: Reality Game)
  6. Nagroda za stworzenie szczególnie barwnego epizodu dziadka walczącego z graficiarzami dla Wiktora Fornalika z klasy 4M (spektakl pt. Poker)
  7. Nagroda za stworzenie i umiejętne odegranie postaci współczesnego człowieka schowanego za gazetą dla Stasia Borawskiego z klasy 5 (spektakl pt.Drugie życie gangsterki)
  8. Nagroda za stworzenie i umiejętne odegranie postaci współczesnego człowieka schowanego za gazetą dla Jasia Gradonia z klasy 4M (spektakl pt.Poker)
  9. Nagroda za stworzenie zbiorowego portretu agentów w służbie Jego Prezydenckiej Mości dla klasy 4T (spektakl pt. Brak zasięgu)
  10. Nagroda za stworzenie znakomitego wizualnie zbiorowego portretu gangsterek dla klasy 5 (spektakl pt. Drugie życie gangsterki)
  11. Nagroda za znakomity kostium sponiewieranego dziecka ulicy dla Mateusza Kadłubowskiego z klasy 6M (spektakl pt. Kryzysy chodzą parami)
  12. Nagroda za mały, ale jakże świetnie wykorzystany rekwizyt, jakim był list zjedzony a potem na nowo napisany przez agenta Ciapę dla klasy 4T (spektakl pt. Brak zasięgu)

 

Za kulisami i przy kurtynie...