Informacje dla Rodziców

Uczniowie klas drugich mają obowiązkową naukę pływania – przez cały rok szkolny. Dziecko zwolnione z basenu (przez lekarza, jeśli jest to zwolnienie długotrwałe lub przez Rodziców – jednorazowo) zostaje w szkole, na wybranym kółku lub odrabiankach.

Nauka pływania dla uczniów klas drugich odbywa się na basenie przy ulicy Wilczy Dół 4 (Ursynów-Kabaty) w ośrodku Aqua Relaks. Nie ma basenu do nauki pływania bliżej szkoły.

Dzieci jadą z nauczycielami spod szkoły autokarem, który przywozi je także z powrotem. Zajęcia z dziećmi prowadzą: p. Justyna Dzięcioł, p. Justyna Trząska, p. Marcin Kubik.

Uczniowie powinni zabrać na basen: klapki, czepek, ręcznik, okulary do pływania, kostium. Pierwsze zajęcia (w czwartek 9 września) będą miały charakter organizacyjny – dzieci trzeba zapoznać z zasadami, obowiązującymi na basenie, nauczyć posługiwania się kartami chipowymi itp., dlatego te zajęcia zazwyczaj trwają dłużej – prosimy o cierpliwość. Prosimy też, aby dzieci miały ze sobą wszystkie basenowe akcesoria już 9 września, na 1. zajęciach.

Plan:

  1. 13.45 wyjazd spod szkoły
  2. 13.45 – 14.15 przejazd na Ursynów
  3. 14.15 – 14.30 przygotowanie szatniach
  4. 14.30 – 15.00 pływanie
  5. 15.00 – 15.25 suszenie itp.
  6. 15.30 – 16.00 powrót autokarem

Rodzice mogą odbierać dzieci bezpośrednio po basenie lub w szkole (po 16.00 – dzieci będą na odrabiankach). Jeśli będziecie Państwo odbierali dziecko z Wilczego Dołu, poinformujcie o tym nauczyciela. Bardzo prosimy też o punktualność – opiekunowie grupy nie mogą czekać dłużej niż do 15.30.

Marzanna Leociak, dyrektor
oraz nauczyciele wychowania fizycznego
p. Justyna Dzięcioł, p. Justyna Trząska, p. Marcin Kubik

biedronka logo

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2020/2021

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej