Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na organizowany przez Stowarzyszenie Przymierze Rodzin niepowtarzalny koncert charytatywny, który odbędzie się 30 maja 2010 r. o godz. 18.00 w gmachu Filharmonii Narodowej w Warszawie.

W pierwszej części koncertu z okazji Roku Chopinowskiego usłyszymy utwory naszego wielkiego kompozytora w wykonaniu wybitnego pianisty Karola Radziwonowicza oraz Urszuli Cuvellier (sopran) - solistki współpracującej na stałe z orkiestrą symfoniczną Radia France i Andrzeja Głowienki (tenor) - solisty mediolańskiej La Scali.

W części drugiej artyści wraz z orkiestrą Sinfonia Viva pod batutą Tomasza Radziwonowicza wykonają arie ze znanych oper.
Usłyszymy następujące utwory:

arię tytułowej bohaterki z Rusałki Dworzaka,
arię Per pieta Mozarta,
arię Leńskiego (Kuda, kuda...) z Eugeniusza Oniegina Czajkowskiego,
arię Mimi (Si mi chamiano Mimi) z Cyganerii i Carvadossiego (E’lucevan le Stelle) z Toski Pucciniego,
duet Gia nella notte densa z Otella Verdiego,
habanerę i finałowy duet C’est toi, c’est moi z Carmen Bizeta.

Koncert poprowadzi Małgorzata Kożuchowska z Jackiem Gintowtem.

Bilety w cenie 100 i 150 zł. można nabyć w Sekretariacie Przymierza Rodzin przy ul. Nowogrodzkiej 51 w godz. 13-18, oraz w Sekretariatach Szkół PR – nr 1 przy ul. Grzegorzewskiej 10, nr 2 przy ul. Racławickiej 14 i nr 3 przy ul. Nocznickiego 7 w godz. 8.15 – 15.00.

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na fundusz stypendialny dla dzieci i młodzieży w naszych szkołach.