Jak dojechać? Z Wilanowa drogą nr 724 w kierunku Konstancina/Góry Kalwarii - przez pewien czas jedzie się wygodnie dwupasmówką, tzw. gierkówką, trzeba jednak uważać na liczne kontrole policyjne (także w nieoznakowanych samochodach) i nie rozpędzać się za bardzo. W Bielawie, na wysokości szkoły amerykańskiej i charakterystycznego budnyku jakiejś firmy energetycznej - droga zwęża się; zawsze jest tam korek; trzeba jechać cierpliwie drogą 724, cały czas w kierunku Góry Kalwarii (na 1. i 2. rondzie - prosto!); 2. rondo, przy Starej Papierni - to wjazd do Konstancina; jedziecie Państwo ul. Wilanowską (droga 724) dalej w kierunku Góry Kalwarii, aż do miejscowości Słomczyn; tu, na jedynym większym skrzyżowaniu w tej miejscowości, skręcacie Państwo w lewo i dojeżdżacie pod kościół pod wezwaniem św. Zygmunta; trzeba zaparkować samochód i udać siędo domu rekolekcyjnego; kiedy rozjadą się mieszkańcy Słomczyna - będzie można przestawić samochód na parking koło kościoła. Spotykamy się między 10.45 a 11.15, potem zaczynamy spotkania.

Pozdrawiam - Marzanna Leociak