KONKURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2010

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO SZKÓŁ PRZYMIERZA RODZIN - to konkurs trzyetapowy organizowany przez p. Ewę Dzierżawską i p. Michała Krusia - nauczycieli Szkoły Przymierza Rodzin z ul. Grzegorzewskiej.
5 marca odbył się pierwszy etap tego konkursu w naszej szkole. Było to 60 zadań sprawdzających znajomość gramatyki, pisowni i słownictwa. W naszej szkole wzięło w nim udział 60 uczniów klas starszych.

Do drugiego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Basia Wolsan kl.6m - 61 pkt.
Piotr Pruszkowski kl.6 - 57 pkt
Marysia Rybarczyk kl.6m - 54 pkt
Anielka Rybak kl.5m - 50 pkt
Krzyś Bernatowicz - Lewkowicz kl.6m - 49 pkt
Kacper Raciborski kl.6 - 46 pkt
Marysia Turnau kl. 5m - 46 pkt
Magdalena Jasiak kl.6 - 45 pkt
Agata Starzec kl. 6m - 44 pkt
Magda Kmieć kl.5 - 43 pkt
Kalina Sendułka kl.6m - 42 pkt
Hania Kraś kl.6 - 41 pkt
Tomasz Giermuda kl.6 - 40 pkt
Beata Stachańczyk kl.6 - 39 pkt
Krzysztof Filipów kl.6m - 39 pkt
Zuzia Ciszewska-Korona kl.6 - 39 pkt
Mateusz Miedzianowski kl.6 - 38 pkt
Łukasz Martyniuk kl.6m - 38 pkt

Gratulujemy!!

Te osoby podejdą do drugiego etapu konkursu w poniedziałek 15 marca o godz. 13:00.
Drugi etap konkursu to test czytania ze zrozumieniem. W wyniku tego testu wyłonimy pięciu najlepszych zawodników ze szkoły. Drużyna "PIĘCIU WSPANIAŁYCH" weźmie udział w finale (starciu konkurencyjnych drużyn z trzech szkół), który odbędzie się 23 kwietnia 2010 r. w Szkole Przymierza Rodzin na Ursynowie. Finał będzie testem rozumienia ze słuchu.

TRZYMAMY KCIUKI!