Klasa '6 tradycyjna' pożegnała się ze szkołą ciągiem imprez - zaczęliśmy w środę 18 czerwca udziałem w tradycyjnym POPISIE DLA RODZICÓW, gdzie uczniowie mogli się pochwalić znajomością języka angielskiego i umiejętnościami wokalnymi. Wszyscy się świetnie bawili, było się z czego śmiać. A potem, już wieczorem, wyruszyliśmy... z powrotem do szkoły, gdzie spędziliśmy całą noc! Urządziliśmy sobie noc filmową rozpoczętą filmem "Jasminum" a zakończoną produkcją "Pojutrze". Niektórzy trochę spali, ale inni wytrzymali całą noc.

Ale nie koniec na tym. Rano poszliśmy do sklepu po produkty na śniadanie, a kiedy już zjedliśmy, wyruszliśmy na pożegnalny piknik do Konstancina. Gościny udzielili nam państwo Bremerowie - bardzo dziękujemy! Mogliśmy miło spędzić czas w ogródku, skakaliśmy na batucie i próbowaliśmy chodzić na szczudłach. Był też grill z kiełbaskami a na deser lody. Bardzo zmęczeni około 14 wróciliśmy do Warszawy - następnego dnia, w piątek, już tylko rozdanie świadectw i rozstaliśmy się - tym razem, w tym gronie - na zawsze.

Dziękujemy naszym uczniom za spędzony wspólnie czas i ich rodzicom za wszelkie wsparcie i naprawdę dobrą, nawet jeśli czasami trudną, współpracę.

Pani Iza Sawicka i pani Anna Kulinicz-Walczak.