Łyżwy

Szanowni Państwo informujemy, że sezon łyżwiarski dla klas 1-3 SP jest już zakończony. Od 26 lutego dzieci mają zajęcia na Warszawiance - w marcu jeżdżą jeszcze autokarem.

Szatnie

Dzieci zostawiły b.dużo rzeczy w szatniach; można je odebrać do środy 27 lutego (w pudłach w ogródku) - potem oddajemy ubrania do PCK lub Caritas.
Od drugiego semestru rzeczy pozostawione w szatniach w każdy ostatni piątek miesiąca będziemy oddawać potrzebującym. Bardzo prosimy Rodziców, by egzekwowali od swoich pociech przynoszenie ubrań z powrotem do domu.

Sekretariat

Sekretariat w 2. semestrze będzie otwarty we wtorki od 9.00 do 17.00, a w dni zebrań i dni otwartych od 8.00 do 19.00. W pozostałych dniach (pon., śr., czw., pt.) pani sekretaka będzie przyjmować interesantów w dotychczasowych godzinach tj. 8.00-16.00.