W piątek 18 maja br. zostały rozegrane mecze półfinałowe 47. Turnieju piłki nożnej pod nazwą „Gramy o złotą piłkę” im. Aleksandra Zaranka. Organizatorem turnieju jest Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Awans do finału po wspaniałym meczu i zwycięstwie 6:0 nad Szkołą Podstawową nr 257 wywalczył zespół ALFA 1 w kategorii klas trzecich i czwartych.

ALFA 1

1. Mikołaj Ławiński

2. Tadzik Turnau

3. Antek Gronet

4. Bartosz Kosno

5. Kajetan Kowalczyk

6. Ignacy Naklicki

Szansę na awans do finału miał również zespół ALFA 1 w kategorii klas piątych i szóstych. Nasi chłopcy przegrali jednak w stosunku 1:5 z zawodnikami ze Szkoły Podstawowej nr 63 i w poniedziałek zagrają w meczu o trzecie miejsce.

ALFA 1

1. Maks Kubiak

2. Ignacy Stalewski

3. Felek Rączka

4. Filip Jaskółka

5. Artur Krzak

6. Jan Eysmont

Zapraszamy gorąco wszystkich chętnych do wspólnego dopingowania naszych drużyn w najbliższy poniedziałek 21 maja. Mecze odbędą się na boiskach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, naprzeciwko stadionu lekkoatletycznego.

Plan gier:
15.00 – mecz o trzecie miejsce w kategorii klas piątych i szóstych.
16.00 – mecz finałowy w kategorii klas trzecich i czwartych.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałego sukcesu i życzymy zwycięstw w najważniejszych meczach.
      Trzymamy kciuki!