Szanowni Państwo!

W najbliższym czasie uczniowie klas 3, 3m, 4 ,4m, 5 i 5m będą brać udział w zewnętrznym badaniu kompetencji.

Uczniowie klas trzecich będą we wtorek i środę (15, 16 maja) pisać test ponadprzedmiotowy w formie kolorowego zeszytu ucznia. Zeszyt ten będzie sprawdzany przez Instytut badań Kompetencyjnych z Wałbrzycha.
Uczniowie klas czwartych napiszą dwuczęściowy test w piątek (11 maja) na 1. i 2. godzinie lekcyjnej. Karty odpowiedzi z tego testu zostaną sprawdzone przez IBK w Wałbrzychu.
Uczniowie klas piątych napiszą dwuczęściowy test w piątek (11 maja) na 4. i 5. godzinie lekcyjnej. Karty odpowiedzi z tego testu także zostaną sprawdzone przez IBK w Wałbrzychu.

Szczegółowe wyniki poszczególnych osób nie będą przez nauczycieli przekazywane dzieciom Rodzice uczniów dostaną pod koniec roku szkolnego informację o wynikach swojego dziecka.
Zestawienie zbiorcze wyników pozwolą szkole na zmierzenie jakości jej pracy i zaplanowanie procesu dydaktycznego w przyszłych latach.

Więcej informacji o badaniu można uzyskać na stronie internetowej Instytutu www.ibk.edu.pl