W tym roku, tak jak w latach poprzednich, wszystkie klasy Szkoły Podstawowej zamiast tradycyjnych Mikołajek i rozdawania sobie prezentów zrobiły coś dobrego dla innych.

Klasa 1m przygotowała kartki świąteczne – dochód z ich sprzedaży wyniósł ponad 700 zł i został przekazany naszej zaprzyjaźnionej szkole w Koszarawie (więcej na ten temat w Liście od państwa Sawickich).

Trzeciaki przygotowały przedstawienie, które pokazały w Domu Opieki Społecznej dla osób starszych i u Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi.

Uczniowie z klas 2, 2m, 5 i 5m przygotowali paczki dla Rodzinnego Domu Dziecka w Łękawicy (www.niewiarowscy.egonet.pl), a z klas 1 i 4m dla uchodźców z ośrodka na Siekierkach.

Klasy szósta i czwarta zebrały przetwory dla podopiecznych Szkoły Specjalnej w Konstancinie Jeziornej (www.szkolaspecjalna.pl).

Zachęcamy do indywidualnej pomocy tym instytucjom.