Rozpoczął się Adwent – czas przygotowania do Bożego Narodzenia. W naszej szkole 7 grudnia odbędą się uroczyste roraty. Rodziców z dziećmi prosimy o przyjście na godzinę 6.25 do kościoła p.w. św. Michała. Prosimy o przyniesienie lampionów. Po Mszy Świętej uczniowie wraz z nauczycielami wracają do szkoły na uroczyste śniadanie. W tym dniu nie ma lekcji. Wszystkie klasy uczestniczą w rekolekcjach.

Kl. 1,1m, 2, 2m Kl. 3,3m, 4, 4m Kl. 5 i 5m Kl. 6
Temat Rodzina Święta. Eucharystia światłem.
Łk. 12, 35-40
Cokolwiek uczyniliście jednemu… Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego
Mt.22.37,39
Miejsce Kościółśw. Andrzeja Boboli (jezuitów), ul. Rakowiecka Kościół św.Jakuba, Plac Narutowicza Ośrodek franciszkański, ul. Modzelewskiego 98a
(wejście od Malczewskiego, za Polskim Radiem)
Święta Katarzyna w Górach Świętokrzyskich
Powrót Ok.14.00 Ok.14.00 Ok.15.15 W piątek 8 grudnia o 21.15 na Dworzec Centralny
Inne ważne informacje Obiad u jezuitów;
Składka 15 PLN;
Dzieci zabierają 2. śniadanie + przybory do pisania.
Obiad w szkole;
Składka 15 PLN
Dzieci zabierają 2. śniadanie + przybory do pisania.
Obiad w szkole;
Składka 10 PLN;
Dzieci zabierają 2.śniadanie + przybory do pisania.
KLASA 6 NIE UCZESTNICZY W RORATACH.
Spotyka się o 6.50 na Dworcu Centralnym. Na wyjazd należy wziąć ze sobą legitymację, różaniec, piórnik, duże drugie śniadanie, kapcie, ubranie odpowiednie do warunków górskich.