2018 09 19 biegi przelaje ind 01   Rodzeństwo ŁODKO - PODWÓJNE ZŁOTO!!!    2018 09 19 biegi przelaje ind 02


2018 09 19 biegi przelaje ind 16

19 września na Dolince Służewieckiej podczas słonecznej i bardzo ciepłej pogody odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w biegach przełajowych.

Nasi reprezentacji bardzo dobrze pobiegli i uzyskali wysokie miejsca.

Krzyś Łodko i Ala Łodko wygrali swoje biegi i zdobyli złote medale. Bardzo dobrze wypadły też Zosia Smyrgała (5M) i Hela Salak (6T).

 

Nasi uczniowie zdobywali też miejsca w pierwszych dziesiątkach dające awans na Warszawską Olimpiadę Młodzieży, która odbędzie się za 2 tygodnie.

Szkoda tylko, że po zmianach regulaminowych już nikt nie pamięta, że do klas poszło tak wiele sześciolatków i dziś tak wiele naprawdę dobrze biegających uczniów musiało zostać w szkole. Rocznik 2009 stanowiący większość w naszych klasach czwartych niestety nie mógł brać udziału w tych zawodach biegowych. A Warszawska Olimpiada w naszej szkole jest praktycznie tylko dla klas szóstych - rocznik 2007 i 2006. A wystarczyło w regulaminie jedno słowo "rocznik ... i młodsi"

Za tydzień sztafeta. Niestety po raz pierwszy od 8 lat nasza szkoła nie wystawi swojej reprezentacji. Drużyna która wielokrotnie wygrywała te zawody i reprezentowała dzielnicę na zawodach warszawskich mimo swojej szczytowej formy (prawie wszyscy w klasach szóstych) w tym roku nie pobiegnie. W dniu zawodów prawie cała szkoła wyjeżdża na Jesienne Szkoły, a termin zawodów jest nieprzesuwalny nawet o jeden dzień.

Jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy dzisiejszym zwycięzcom i zapraszamy na relacje już z WOM-u.


logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2020/2021

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej