2018 02 14 mistrzostwa narty 0012018 02 14 mistrzostwa narty 037W środę 14 lutego odbyły się na Szczęśliwicach VII Mistrzostwa naszej Szkoły w Narciarstwie Alpejskim!

W zawodach wystartowało aż 73 uczniów, wszyscy pokonali trasę slalomu dwukrotnie. Nie zabrakło wielkich sportowych emocji: o lepszym miejscu decydowały ułamki sekund a drobne nierówności na ostatnich tyczkach wymagały od zawodników zachowania maksymalnej koncentracji na całej trasie slalomu.

Najlepszy czas zawodów i jednocześnie tytuł Mistrza Szkoły 2018 uzyskała Zosia Troniewska! pokonując trasę w czasie 17,98s. W swoich kategoriach zwyciężyli również Staś Kołodziej (chłopcy 4-6) Iga Rudnik (dziewczynki 1-3) i Jan Ślizień (chłopcy 1-3).

Dodatkowo małe upominki odebrali nasi najmłodsi narciarze oraz weterani,którzy brali udział w tych zawodach co roku przez 6 lat!! Dziękujemy że byliście z nami! Mamy nadzieję, że za rok będzie jeszcze więcej uczestników. Bo bez uczestników nie ma zawodów i tak wspaniałej atmosfery. Bardzo dziękujemy też pani Ani Salak za super zdjęcia które możecie podziwiać poniżej.

 

 

 


logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2020/2021

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej

**Konsola diagnostyczna Joomla!**

**Sesja**

**Informacje o wydajności**

**Użycie pamięci**

**Zapytania do bazy danych**

**Pliki językowe z błędami**

**Wczytane pliki języka**

**Nieprzetłumaczone frazy języka**