10 marca przedpołudniem na Torze Stegny odbyły się Łyżwiarskie Mistrzostwa Mokotowa, "Złoty krążek" - Chłopców i "Błękitna Sztafeta" - Dziewcząt.

2017 03 10 lyzwy 008    2017 03 10 lyzwy 004    2017 03 10 lyzwy 006

Obie nasze reprezentacje w znakomitym stylu pokonały wszystkie startujące szkoły zdobywając dwukrotne Mistrzostwo Mokotowa w Sportach Zimowych.

Dzisiejsza wygrana daje nam prawo do reprezentowania naszej dzielnicy w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbędzie się w drugiej połowie marca na Torwarze.

 

Chłopcy w składzie Ignacy Sikorski, Michał Rybarczyk, Teodor Kaliciuk, Krzyś Łodko, Antek Dembiński musieli dziś zmierzyć się m.in. z ubiegłorocznym mistrzami SP 33 (3 hokeistów w składzie). Ostatecznie czas naszej drużyny był lepszy od pretendentów o 3 sekundy.

 

Reprezentacja dziewcząt w składzie Ola Marcinkowska, Matylda Zając, Ala Łodko, Teresa Sikorska, Jagoda Fijałkowska, Kaja Marcinkowska w pięknym stylu szybko zdobywała przewagę na wszystkich konkurencjach.Ostatecznie wygrywając z drugą SP20 o ponad 50 sekund!!

 

Do szkoły wróciliśmy z nowymi pucharami i złotymi medalami.
Trzymajcie kciuki podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży gdzie spotkają się najlepsze reprezentacje ze wszystkich 18 dzielnic. Pozdrawiamy

 

 


logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej